اطلاعات جدیدی از عنوان مورد انتظار Ghost Recon Wildlands منتشر شد

افشین سه شنبه 7 مهر 1394 - 15:17
اطلاعات جدیدی از عنوان مورد انتظار Ghost Recon Wildlands منتشر شد

Ghost Recon Wildlands یک عنوان دنیای باز است که بازسازی برای عنوان Ghost Recon به حساب می آید. اخیرا مسئولین یوبیسافت طی یک گفت و گو اعلام کرده اند که این عنوان شمارا مجبور می کند تا برای پیشروی در بازی و موفق بودن خود را با محیط وفق دهید. محیط های بازی به قدری متنوع هستند که شما را خسته نخواهند کرد و می توانید به وسیله عناصر موجود در محیط و نوع طراحی خود را با محیط سازگار کنید.

آقای Eric Couzian در این کارگردان بازی در این باره می گوید:"عنوان Wildlands دارای 9 محیط است که هر کدام از آن ها با یکدیگر بسیار متفاوت هستند. در هر منطقه گیم پلی شما با توجه به شرایط محیطی متفاوت خواهد بود. برای مثال در محیط جنگلی بازی مدام باید با دوستانتان در ارتباط باشید و اتفاقات را برای آن ها بازگو کنید از چیز هایی که می بینید و ... زیرا دید شما در این محیط کم است. از طرفی در محیط کویری، دیدی وسیع دارید و لی خبری از محیط هایی برای کاور گیری نیست و مدام باید به دنبال اینگونه محیط ها باشید تا بتوانید زنده بمانید."

ولی دنیای باز بودن بازی دلیل وجود این شرایط در Wildlands نیست. در واقع دنیای باز بودن تکنولوژی است که به سازنده اجازاه داده است تا داده های ذهن خود را در این محیط آنالیز کنند و در نهایت بازی را طبق داده های آنالیز شده توسعه دهند.

تهیه کننده ارشد بازی آقای Nouredine Abboud در این باره می گوید:"آن چه جالب این است که این تکنولوژی ( اشاره به محیط های دنیای باز و ساختار دنیای باز ) در بهترین زمان از برای این فرانچایز محبوب استفاده شده است. کسانی که اولین نسخه Ghost Recon را بازی کرده اند قطعا با بازی کردن Wildlands یاد گذشته خواهند افتاد و خاطراتشان زنده خواهد شد. این برای ما مهم است که تمامی المان هایی که در طراحی بازی به کار می بریم حس و حال طبیعی بودن را به مخاطب خود القا کند و زور را چاشنی کار نخواهیم کرد."

آقای Couzian در ادامه حرف های خود پس از تهیه کننده بازی می گوید:"ما می توانیم با توجه به غرایز خود این بازی را انجام دهیم. ما می خواهیم صداقت خود را  به وسیله روحیه تاکتیکال گونه ای که Wildlands دارد ثابت کنیم. به وسیله المان های بازی و غرایز آدمی کاری کرده ایم که هاردکور گیمر ها به توانند از بازی لذت ببرند. حتی نیرو های ویژه در دنیای واقعی موقعی که ماموریت های مختلف اعزام می شوند. تکنولوژی که در دست دارند دلیل رفتار آن ها نیست. دلیل زنده ماندن طولانی آن ها طی عملیات های طولانی این است که تمرین داده شده اند و می توانند از غرایز خود به درستی استفاده کنند و با محیطی که در آن هستند یکی شوند."

بازی Ghost Recon Wildlands برای پلتفورم های PC,Xbox One و PS4 عرضه خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.