اطلاعات جدیدی از بازی Hitman منتشر شد

افشین چهارشنبه 8 مهر 1394 - 08:48
اطلاعات جدیدی از بازی Hitman منتشر شد

همانطور که مطلع هستید مدتی قبل کمپانی Square Enix از تاخیر چند ماهه بازی Hitman و موکول شدن تاریخ انتشار آن به سال ۲۰۱۶ خبر داد. اما این کمپانی تاریخ عرضه دقیقی را برای عرضه بازی مشخص نکرد و تنها از مارس ۲۰۱۶ به عنوان تاریخ انتشار برای بازی استفاده کرد. حال امروز این شرکت ضمن انتشار اطلاعاتی جدید از بازی، تاریخ عرضه دقیق آن هم به طور رسمی اعلام کرد.

با توجه به دقیق‌ترین اطلاعات منتشر شده، Hitman در تاریخ ۱۱ مارس ۲۰۱۶ (جمعه، ۲۱ اسفند ۱۳۹۴) بر روی کنسول‌های نسل هشتمی (PlayStation 4 و Xbox One) و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

در ادامه نیز تایید شد که نسخه اولیه بازی در سه شهر پاریس، Sapienza (شهری در ایتالیا) و مراکش جریان خواهد داشت. در این نسخه از بازی ۶ ماموریت داستانی و ۸۰۰ هدف در حالت Contracts Mode دارد. همچنین سازنده بازی تایید کرد که هر ماه یک مکان جدید برای بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. تایلند در ماه آوریل؛ ایالات متحده آمریکا در ماه May؛ ژاپن در ماه ژوئن.

محتویاتی با نام Live Content نیز از ماه مارس برای بازی در دسترس قرار می‌گیرند که شامل اهداف بدون مدت زمان محدود می‌شوند.

بازی در ۱۱ مارس در دو نسخه متفاوت به صورت دیجیتالی عرضه می‌شود. نسخه اول “Full Experience” نام دارد و به مقدار ۵۹٫۹۹ دلار ارزش‌گذاری شده است. همانطور که مشخص است این نسخه شامل تمامی محتویات روز عرضه و تمامی محتویاتی که در آینده برای بازی در دسترس قرار می‌گیرد، می‌شود. نسخه دوم “Intro Pack” نام دارد و تنها محتویات روز عرضه و محتویات Live Content که در همان ماه (مارس) منتشر می‌شوند را به همراه خواهد داشت. این نسخه به مقدار $۳۴٫۹۹ ارزش‌گذاری شده است. افرادی که نسخه Intro Pack را خریداری کنند می‌توانند در هر زمانی با پرداخت $۲۹٫۹۹ بازی خود را به نسخه Full Experience ارتقاء دهند.

همچنین یک بتا برای بازی نظر گرفته شده است که تنها برای افرادی که نسخه Full Experience را پیش‌خرید کنند، در دسترس قرار می‌گیرد.

در ادامه می‌توانید تمامی توضحیات بالا را در قالب یک تصویر مشاهده کنید:

Hitman-March-11-Details_Infographic-600x1141

ریبوت Hitman در تاریخ مذکور تنها به صورت دیجیتالی عرضه می‌شود و سپس به مرور زمان کامل‌تر و در نهایت با یک نسخه کامل و نهایی به بازار بازی‌های فیزیکی اضافه خواهد شد. در این نسخه آزادی عمل کاملی خواهید داشت و بر خلاف نسخه های قبلی اینبار خودتان می‌توانید روش مبارزه را انتخاب کنید. این شما هستید که مخفی کاری را از روش های پر سر و صدا تفکیک می‌کنید و روشی تازه را وجود می‌آورید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.