مدت زمان گیم پلی بازی Rise of the Tomb Raider دو برابر نسخه قبلی می باشد!

افشین چهارشنبه 8 مهر 1394 - 13:53
مدت زمان گیم پلی بازی Rise of the Tomb Raider دو برابر نسخه قبلی می باشد!

طراح ارشد عنوان Rise of the Tomb Raider یعنی آقای مایک برینکر (Mike Brinker) در مصاحبه با وبسایت Pixelvulture.com اعلام کرد که برای به اتمام رساندن بخش داستانی این عنوان به 15 تا 20 ساعت زمان نیاز خواهید داشت. وی در ادامه اظهار داشت که 100% کردن بازی که شامل بدست آوردن تمامی سلاح ها، توانایی ها و انجام تمامی مامورت های فرعی می شود، حدودا 30 تا 40 ساعت زمان خواهد برد.

به اتمام رساندن Tomb Raider 2013 حدودا 11.5 ساعت و 100% کردن آن 20 ساعت به طول می انجامید. با توجه به این موضوع می توان گفت که مدت زمان گیم پلی Rise of the Tomb Raider بیش از دو برابر نسخه قبل خواهد بود.

علاوه بر مقبره های بیشتر، در Rise of the Tomb Raider همچنین تعداد زیادی مراحل فرعی نیز وجود خواهد داشت. برینکر در این رابطه می گوید:

"از نظر مقیاس، تمامی محیط های اصلی و مناطقی که اجازه جست و جو و انتخاب مسیر دلخواه را به بازیکن می دهند، سه برابر بزرگ تر از نسخه قبل خواهند بود. به همین خاطر در هر کدام از این محیط ها کارهای بسیاری بیشتری انجام خواهید داد. جست و جو در مقبره ها، غارها، دخمه ها و انجام ماموریت های بازمانده ها و محافظان مقبره ها از جمله این کارها خواهند بود."

 Rise of the Tomb Raider جمعه، ۲۲ آبان ۱۳۹۴ بر روی Xbox One و Xbox 360 ، اوايل سال 2016 بر روي پلتفرم PC و اواخر 2016 بر روي کنسول PS4 انتشار خواهد يافت.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.