مراحل تولید عنوان Cyberpunk 2077 با شتاب در حال انجام است

افشین یکشنبه 10 آبان 1394 - 09:50
مراحل تولید عنوان Cyberpunk 2077 با شتاب در حال انجام است
Cyberpunk 2077 عنوان بعدی استودیوی لهستانی٬ CD Projekt RED است. این استودیو سازنده سری تحسین شده ویچر است که سومین نسخه آن در سال ۲۰۱۵ عرضه شد. حال گویا روند ساخت این عنوان با شتاب بیش‌تری جلو می‌رود.

 

Cyberpunk 2077 بازی تازه‌ای نیست٬ این عنوان در سال ۲۰۱۲ توسط CD Projekt RED معرفی شد اما از آن زمان تابه‌حال اطلاعی از روند داستانی یا چگونگی بازی نداریم. Michal Nowakowski مدیر انتشارات این استودیو پس از پیروزی جدیدترین ساخته‌شان در مراسم the Golden Joystick Awards به‌عنوان بازی سال اینطور گفت:

قسمتی بزرگی از تیم ما متعهد به ساخت بسته الحاقی The Witcher 3: Blood and Wine خواهد بود. اما تیم بزرگ‌تری نیز مدت زیادی است که مشغول ساخت Cyberpunk است.

 

 

 

Cyberpunk2077

 

چهار سال است که از زمان معرفی این عنوان می‌گذرد اما هم‌چنان اطلاعات پیرامون‌ آن مبهم است. Cyberpunk 2077 بازی‌ای با سبک نقش آفرینی‌ست که به‌صورت جهان باز در دنیایی مدرن خواهد بود. این عنوان هدف دارد تا زمان گیم‌پلی‌اش حتی بیشتر از دویست ساعت The Witcher 3 باشد.

 

t_cyberpunk2077_teaser_em_1-10_1pmpst_1280x720_3500_h32[01-48-06]

 

Teixeira یکی از اعضای تیم بصری:

Cyberpunk 2077 سبکی کاملا متفاوت با دیگر ساخته‌های ما خواهد داشت.» سری The Witcher نیز کمکی بزرگی در ساخت این بازی کرده است. ویچر بازی عظیمی بود٬ ابر و باران٬ تنوع گیاهان و بسیاری چیزهای دیگر اما Cyberpunk قرار است عظیم‌تر از آن باشد. افکت‌های بسیاری در آن وجود دارد. قرار است چیزها در آن منفجر شوند٬ افکت‌های نوری متفاوت٬ آتش و تاثیرات آب‌وهوایی و قرار است همه و همه به‌صورت هم‌زمان نیز اجرا شوند. واقعا منتظر آن هستم. ولی چالش بزرگی برای تیم است٬ باید جاه طلبی های‌مان با انتظارات هم‌سان شود. باید ببینیم که آیا اجرای چنین چیزی چه از نظر بصری و چه فنی امکان پذیر است یا نه.

 

Cyberpunk-2077-Final-stills6

او این‌طور ادامه داد:

 

Cyberpunk قرار است عظیم باشد. بسیار بزرگ‌تر از هر عنوانی که روی ‌آن کار کرده‌ایم. ما حقیقتا قدم بر عظمتی ناشناخته در موضوع بزرگی دنیای بازی‌ها گذاشته‌ایم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.