Batman: Arkham Knight باعث شد تا Warner Bros وعده باز پرداخت کامل را به خریداران نسخه PC بدهد!

افشین یکشنبه 10 آبان 1394 - 19:21
Batman: Arkham Knight باعث شد تا Warner Bros وعده باز پرداخت کامل را به خریداران نسخه PC بدهد!

جریان‌ نسخه PC بازی Batman: Arkham Knight به‌مانند یک کابوس شده است و RockSteady با وجود کار بسیار و رفع مشکلات بی‌پایان، هنوز موفق به درآوردن یک نسخه بی‌ایراد از نسخه PC عنوان Batman: Arkham Knight نشده است. طرفداران امیدوار بودند تا با انتشار به‌روزرسانی بزرگ این عنوان، مشکلات به‌کل، حل شوند و بتوانند به راحتی به بازی بپردازند، اما اینگونه نشد.

به‌تازگی، در یک به‌روزرسانی در صفحه استیم بازی Batman: Arkham Knight، آقای Yorick از شرکت Warner Bros از بازی‌بازان بابت رفع نشدن کامل مشکلات و عرضه نکردن نسخه بی‌نقص عذرخواهی کرده و به آن‌ها پیشنهادی از طرف Warner Bros داده است؛ بازی‌بازان می‌توانند پول خود که برای خرید نسخه PC عنوان Batman: Arkham Knight پرداخت کرده بودند را تا پایان سال جاری پس بگیرند.

برای کسانی که بازی را دارند و منتظر رفع مشکلات هستند، باید بگوییم که ما هنوز در حال رفع ایراد‌ها و مشکلات بازی هستیم. پس مشکلات را به ما اطلاع دهید تا بتوانیم آن‌ها را رفع کنیم و درباره‌ ایراد‌هایی که نمی‌توانیم رفع کنیم، با شما صحبت کنیم.

اگر از نسخه PC عنوان Batman: Arkham Knight نا امید شده‌اید و می‌خواهید به سراغ نسخه‌های کنسولی بروید، الان وقت این کار است. می‌توانید درخواست بازپرداخت خود را به Warner Bros ارائه دهید و آن‌ها تا آخر سال، پول شما را برمی‌گرانند. Season pass‌ها و بازی اصلی با هم بازپرداخت می‌شوند و امکان بازپرداخت جداگانه آن‌ها وجود ندارد.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.