ابزار مادسازی Call of Duty: Black Ops III برای انتشار در سال 2016 معرفی شد

افشین سه شنبه 12 آبان 1394 - 08:42
ابزار مادسازی Call of Duty: Black Ops III برای انتشار در سال 2016 معرفی شد
استودیوی سازنده عنوان مورد انتظار Call of Duty: Black Ops 3؛ یعنی Treyarch، اعلام کرد که تیم توسعه بر روی ابزار مادسازی برای نسخه PC بازی کار می‌کنند.

 

این ابزار درحالی برای Call of Duty: Black Ops 3 منتشر خواهد شد که علاوه‌بر فراهم ساختن امکان مادسازی برای این بازی شوتر اول شخص، برای اولین بار، ابزار نقشه‌نگاری را نیز برای بازی‌بازان به‌ارمغان خواهد آورد.

به‌گفته Treyarch، ابزاری که تیم سازنده آن را برنامه‎ریزی کرده است به علاقه‌مندان این اجازه را می‌دهد تا با استفاده از آن، نقشه‌ها و حالت‌های موردنظر خود را بسازند و از تجربه آن‌ها در سرورهای اخصاصی و طبقه‌بندی نشده خود، لذت ببرند. البته این‌گونه نیست که برای این قابلیت از مرورگرهای مخصوص جهت یافتن سرورها و نقشه‌های ماد شده استفاده کنند؛ بلکه با در دسترس قرار دادن فایل‌های مربوط به سرورهای عمومی و عادی، آن را امکان‌پذیر خواهند کرد.

این ابزار مادسازی با تأخیر، پس از عرضه Call of Duty: Black Ops 3 در ششم نوامبر ۲۰۱۵ (جمعه، ۱۵ آبان ۱۳۹۴) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، پلی‌استیشن۳، اکس‌باکس۳۶۰، اکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی، در سال ۲۰۱۶ منحصرا برای PCبازان منتشر خواهد شد.

Call of Duty: Black Ops 3 روایت‌گر جنگ‌های مدرن در آینده است و تمام مراحل داستانی آن، از ابتدا در دسترس خواهند بود. بتای این عنوان که در شهریور ماه به‌اتمام رسید با استقبال خوبی از طرف بازی‌بازان مواجه شد؛ به‌گونه‌ای که پس از آن، فروشگاه‌های بزرگ بازی‌های رایانه‌ای اعلام کردند که حجم سفارشات به‌ثبت رسیده برای پیش‌خرید این بازی، در طول تاریخ فرانچایز بی‌سابقه بوده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.