شایعه مهم: تعطیلی Kojima Productions و اخراج 35 نفر از کارکنان این شرکت توسط Konami

افشین سه شنبه 12 آبان 1394 - 14:34
شایعه مهم: تعطیلی Kojima Productions و اخراج 35 نفر از کارکنان این شرکت توسط Konami

براساس شایعات و گمانه زنی های جدید ، به نظر می رسد شرکت کونامی استودیو مشهور Kojima Productions را تعطیل و بخش بزرگی از کارکنان آن را اخراج کرده است . براساس ادعای اقای George Broussard ، تهیه کننده و طراح معروف بازی های ویدیویی و موسس 3D Realms ، کونامی به طور کامل Kojima Productions را تعطیل کرده است . 

به گزارش VG247 این شایعه ساعاتی پیش منتشر شد و همگان امیدوار بودند این خبر حقیقت نداشته باشد اما لحظاتی پیش ، اقای Sam Thompson از مدیران ارشد Sony Computer Entertainment بخش امریکا ، این شایعه را تایید کرد و او نیز اعلام کرد براساس اطلاعاتی که بدستش رسیده ، استودیو کوجیما تعطیل و تمامی 35 عضو آن اخراج شده اند .

متاسفانه تنها باید بخاطر این خبر و تصمیم شرکت کونامی افسوس خورد . نکته ناامیدکننده این خبر ، از دست دادن شغل 35 نفر از کارکنان مهم Kojima Productions است و در شرایطی که تعداد استودیوهای دنیای بازی که در زمینه توسعه بازی های کنسولی فعالیت می کنند و زیر پرچم ناشری ثروتمند قرار دارند بسیار کم است ، مشخص نیست این اعضا چه آینده شغلی را خواهند داشت .

 

 

همچنین تصویری که در ادامه مشاهده می کنید ، احتمالا تصویری از مراسم خداحافظی کوجیما از Kojima Productions است . این تصویر چند هفته قبل منتشر شد و در همان زمان شایعاتی مبنی بر ترک کونامی توسط کوجیما به گوش رسید اما کونامی در جواب گفت کوجیما تنها به مرخصی رفته است ! مرخصی که به نظر می رسد برای تمامی کارکنان استودیو تجویز شده است ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.