اطلاعات جدیدی از Street Fighter V منتشر شد

افشین چهارشنبه 13 آبان 1394 - 09:36
اطلاعات جدیدی از Street Fighter V منتشر شد

همان‌طور که می‌دانید، هفته گذشته فاز دوم نسخه آزمایشی پنجمین نسخه از فرنچایز محبوب Street Fighter بوده و به دلیل انتشار این نسخه برای دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی، دارندگان این پلتفرم دست به کار شده و بیشتر کدهای موجود در این نسخه را استخراج کرده‌اند! به همین جهت جزئیات تازه‌ای از این عنوان به طور غیر رسمی منتشر شده که در ادامه شما را به مشاهده آن‌ها، دعوت می‌کینم.

پس از تایید وجود یک شخصیت جدید به نام Balrog، این‌بار نوبت به انتشار جزئیاتی از ۵ مبارز دیگر شده است که توسط دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی، کشف شده است.
طبق فایل‌های صوتی یافته شده در نسخه آزمایشی بازی، که توسط وبسایت Shoryuken منتشر شده است؛ انتظار می‌رود فهرست مبارزانی که در پایین مشاهده می‌کنید، پس از انتشار بازی و به صورت بسته الحاقی، منتشر شوند:

  • Guile اولین حضور مربوط به عنوان Street Fighter 2
  • Balrog حضور در Street Fighter 2
  • Ibuki حضور در Street Fighter 3 و Street Fighter 4
  • Juri شخصیت جدید
  • Alex حضور در Street Fighter 3
  • Urien حضور در Street Fighter 3

در کنار جزئیات بالا، وبسایت PCgamesN نیز دست به کار شده و از یک سیستم رتبه بندی جدید، خبر داده است. با توجه به فایل‌های موجود، بازی دارای یک سیستم رتبه بندی نیز بوده و مبارزان را از یک مبارزه تازه کار به یک مبارز حرفه‌ای در صدر جدول، تبدیل خواهد کرد.

همچنین هر یک از مراحل بازی دارای یک سری دسته بندی‌های جانبی مانند Super Bronze نیز خواهند بود و بازی‌بازان Street Fighter 5 می‌توانند مسابقات تور حرفه‌ای Capcom را از طریق یک سیستم یکپارچه پخش ویدئو که در داخل بازی وجود دارد (مانند DotaTV)، دنبال کنند.

شش شخصیتی که در بالا معرفی شدند از طریق Fight Money (واحد پول بازی) قابل خریداری خواهند بود و به تدریج پس از انتشار بازی، منتشر خواهند شد.

لازم به ذکر است، روز گذشته شخصیت Dhalsim نیز برای Street Fighter 5 رونمایی شد که در تاریخ ۱۶ فبریه برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن۴ منتشر خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.