امتیازات عنوان Call of Duty: Black Ops III منتشر شد

افشین جمعه 15 آبان 1394 - 10:45
امتیازات عنوان Call of Duty: Black Ops III منتشر شد

در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۱۵ بود که ناشر بازی یعنی Activision تیزر تریلری را تحت عنوان Back in Black  منتشر کرد و تاریخ ۲۶ آوریل را متذکر شد که عنوان بعدی سری Call of Duty در تاریخ مذکور معرفی خواهد شد. توسعه دهنده این عنوان نیز مانند سابق، Treyarch می باشد. حال ششم نوامبر فرا رسیده و نمرات این عنوان پر سر و صدا با تاخیری چند ساعته منتشر شدند.

بازی دارای ۳ حالت Campaign و Multiplayer و Zombies هم هست. Black Ops 3 اولین نسخه از سری پرطرفدار Black ops می باشد که برای کنسول های نسل بعدی آماده شده است.
این بازی توسط Treyarch، استودیویی که دو مورد از بهترین نسخه های Call of duty را ساخته است توسعه می یابد. Black ops بازیکنان را به آینده ای تاریک و پیچیده، زمانی که سربازان جدیدی دنیا را تهدید می کنند و مرز بین تکنولوژی هایی که خود ما برای پیشرفت ساخته ایم، در حال نابودی بوده و انسانیت کم رنگ شده است. در این دنیا ربات های نظامی معنای جنگ را تعریف خواهند کرد.  همان گونه که گفته شد، این بازی با سه بخش زامبی، داستانی و چند نفره جاه طلبانه ترین و همینطور بهترین نسخه ی Call of Duty را در اختیار طرفداران این سری قرار می دهد. ناگفته نماند که بخش کمپین تک نفره بازی Call of Duty: Black Ops 3 فقط در نسخه پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. این بخش در نسخه کنسول‌های نسل هفتمی وجود نخواهد داشت.
هم اکنون بازی برای تمامی پلتفرم ها در دسترس می باشد. گویا نسخه رایانه های شخصی دارای مشکل مصرف بیش از حد VRam بوده و نسخه های نسل هفتمی که دارای ۲ بخش می باشند، از گرافیک نامطلوبی بهره می برند.

GamingTrend: 100

Gamers Temple: 95

EGM: 95

Digital Chumps: 92

Game Trailers: 92

Hobby Consolas: 91

Psx-Sense.nl :90

Meristation: 90

IGN Spain: 90

Hardcore Gamer: 90

Lazygamer: 90

We Got This Covered: 90

God Is a Geek: 90

Game Informer: 90

PlayStation LifeStyle: 90

XGN: 90

LaPS4: 88

AusGamers: 88

Vandal Online: 87

Destructoid: 85

Multiplayer.it: 84

Gameblog.fr : 80

The Escapist: 80

Eurogamer Italy: 80

GamesRadar+: 80

TheSixthAxis: 80

Everyeye.it: 80

Gamespot: 70

Giant Bomb: 60

توضیحات Gamespot:

در Call of Duty: Black Ops 3 حالت های Undead و بخش Multiplayer ( بر اساس ۱۰ ساعت تجربه ی این بخش ) نسبت به قسمت داستانی یا همان Campaign برتری دارد زیرا در این قسمت تنها حرکت رو به جلو انتظارتان را می کشد! Black Ops III مطلب خاصی برای ارائه در سری ندارد اما در حد حفظ نام و نشان Call of Duty  مناسب می باشد. با این وجود حق انتخاب با شماست، زیرا این عنوان به مسیر خود ادامه می دهد.

توضیحات IGN Spain:

این بزرگترین بازی  CoD می باشد که منتشر شده است. بازی از سه بخش تشکیل شده است که بخش Campaign ضعیف تر از سایرین جلوه می کند و قسمت Multiplayer نیز بهترین بخش این عنوان می باشد. البته باید توجه داشت که هر یک از آنها درخور توجه می باشند.

متای بازی

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.