اطلاعات جدیدی از Overwatch منتشر شد

افشین یکشنبه 17 آبان 1394 - 08:35
اطلاعات جدیدی از Overwatch منتشر شد
استودیوی بلیزارد امروز اخبار جدیدی را در مورد عنوان Overwatch منتشر کرد. از قیمت بازی گرفته تا یکسان بودن محتویات تمامی نسخه‌ها.

 

Overwatch یکی از عناوین جدید کمپانی بلیزارد است که قرار است در سال آینده میلادی منتشر شود. امروز اخبار جدیدی از سوی این کمپانی در مورد Overwatch منتشر شد. تمامی نسخه‌‌ها دارای ۲۱ قهرمان خواهند بود و بازی بصورت یک عنوان رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار نخواهد گرفت. همچنین تمامی محتویات اضافی و نقشه‌ها در هر سه نسخه مربوط به پلی‌استیشن۴، اکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی وجود خواهد داشت. چیزی که سازندگان از آن به عنوان “یک نسخه پایه بی‌نظیر” یاد کرده‌اند.

بازی در سه نسخه متفاوت عرضه می‌شود که عبارت است از:

۱ . نسخه Overwatch: Origins Edition با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار

این نسخه از بازی برای هر سه پلتفرم موجود است. این نسخه دارای پوسته‌های جدید برای پنج شخصیت‌های بلک‌واچ ریس، استرایک‌کامندر موریسون، اورگرون بسچن، چیف فارا و اسلیپ‌استریم تریسر می‌باشد. همچنین این نسخه شامل مواردی اضافی با تم Overwatch برای بازی‌های دیگر بلیزارد است. یک Baby Winston pet برای World of Warcraft، یک Tracer hero برای عنوان Heroes of the Storm و شخصیت‌های وینستون بسچن و سرباز۷۶ برای بازی Starcraft II.

۲ . نسخه Limited Collector’s Edition با قیمت ۱۲۹٫۹۹ دلار

این نسخه از بازی علاوه بر مواردی که نسخه Origins Edition شمال می‌شود، یک کتاب تمام رنگی از تصاویر هنری مربوط به بازی، موسیقی‌های بازی Overwatch و مجسمه‌ای از شخصیت «سرباز۷۶». البته این نسخه محدود است و فقط در برخی از کشورها قابل دسترسی است.

۳ . نسخه  standard edition با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار

این نسخه که فقط شامل خود بازی است، تنها برای کاربران رایانه‌های شخصی ‌به‌صورت دیجیتالی در دسترس خواهد بود.البته شما هر نسخه از بازی را که خریداری نمایید، در هنگام لانچ بازی می‌توانید پوسته Noire را برای Widowmaker دریافت نمایید.

علاوه بر موارد بالا بلیزارد اطلاعاتی نیز در مورد شخصیت‌های و نقشه‌ای جدید که به بازی اضافه شده‌اند منتشر کرد. نقشه جدید Hollywood که مربوط به محیط یک استودیوی فیلم‌سازی است امروز توسط بلیزارد رونمایی شد. همچنین سه شخصیت جدید زیر نیز معرفی شدند.

 

overwatch_collage-600x367

 

  • Genji: یک آدمکش حرفه‌ای که به کمک شمشیر خود می‌تواند حملات دشمن را به خودشان منعکس کند.
  • D.Va: یک بازی‌باز و سوپراستار قدیمی که خلبانی یک هواپیمای نظامی آزمایشی را بر عهده دارد.
  • Mei: یک دانشمند که با دستکاری آب و هوا به مبارزه می‌پردازد.

عنوان Overwatch در بهار ۲۰۱۶ و احتمالا در ۲۱ ژوئن (اول تیرماه) یا بعد از آن برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، اکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.