بازی Helldivers از طریق Steam برای PC هم منتشر خواهد شد

افشین دوشنبه 18 آبان 1394 - 09:29
بازی Helldivers از طریق Steam برای PC هم منتشر خواهد شد

معمولا وقتی حرف از انحصاری بودن یک عنوان به میان‌ آید کمتر انتظار می‌رود که بازی‌بازان با پلتفرم‌های دیگر به آن دسترسی یابند؛ اما، بعضی مواقع شانس به پی‌سی بازان روی می‌آورد و آن‌ها نیز فرصت تجربه برخی از این عناوین را کسب می‌کنند. Helldivers نیز جزو این موارد است.

Helldivers یک بازی با سبک تیراندازی با زاویه دید بالا به پایین (Top-Down) است و از جمله انحصاری‌های کنسول پلی‌استیشن۴ محسوب می‌شد که البته الان دیگر این‌گونه نیست. در این بازی که دارای داستانی علمی‌تخیلی است، شما با گروهی ۴ نفره متشکل از دوستان‌تان به جنگ با دشمنان خواهید پرداخت. استیم تا بدین لحظه قیمت بازی را مشخص نکرده است. اگر بازی Magicka را تجربه کرده باشید، احتمالا می‌توانید با Helldivers هم به خوبی ارتباط برقرار کنید؛ زیرا سازندگان عنوان Magicka پشت صحنه ساخت Helldivers قرار دارند. علاوه بر این موارد، استیم تایید کرده است که بسته‌های الحاقی Turning Up The Heat ،The Masters of the Galaxy و The Democracy Strikes Back نیز در اختیار کاربران رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

در این بازی شما اگر بخواهید بدون استراتژی و کمک دوستان‌تان پیشروی کنید، قطعا با مشکل مواجه خواهید شد. اگر از طرفداران این سبک باشید، یقینا تجربه Helldivers خالی از لطف نخواهد بود. عنوانی خوش ساخت و سرگرم کننده که می‌تواند شما را ساعت‌ها مقابل صفحه نمایش نگه دارد. این عنوان قرار است در ماه دسامبر به استیم اضافه شود.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.