آپدیت جدید بازی Call of Duty: Black Ops III باعث بهبود گسترده در عملکرد آن شده است

افشین سه شنبه 19 آبان 1394 - 09:21
آپدیت جدید بازی Call of Duty: Black Ops III باعث بهبود گسترده در عملکرد آن شده است
منابع مختلف اعلام کردند که بسته بهینه‌سازی دوم عنوان Call of Duty: Black Ops III، باعث پیشرفت در عملکرد بازی بر روی گستره وسیعی از پردازنده‌ها شده است.

 

از زمان عرضه عنوان محبوب و موفق Call of Duty: Black Ops III به بازار، تاکنون استودیوی ترِ‌ی‌آرک ۲ عدد بسته بهینه‌ساز را به‌منظور افزایش بازدهی بازی ارائه داده است؛ بسته اول به نقل از خود تری‌آرک، باعث بهبود در عملکرد بازی بر روی پردازنده‌های سری i5 اینتل شد:

ما بهینه‌ساز را به‌منظور برطرف نمودن مشکلات فنی بازی‌بازانی که با اجرای بازی خود بر روی یک سری از پردازنده‌ها از جمله سری i5 اینتل مشکل داشتند، تکمیل کردیم.

اکنون به‌نظر می‌رسد که بهینه‌ساز دوم Call of Duty: Black Ops III بر روی گستره وسیع‌تری از پردازنده‌ها مؤثر واقع شده است. گزارش‌های اولیه حاکی از آن هستند که اکثریت افرادی که در اجرای بازی بر روی رایانه خود با مشکل مواجه بودند، دیگر اخلالی در روند پردازش مشاهده نمی‌کنند. برای تأیید این مطلب، فعلا باید تا انتشار بررسی‌های تخصصی صبر کنیم.

عنوان Call of Duty: Black Ops III که چندی پیش برای کنسول‌های نسل هفتمی، کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی عرضه شد با کسب نمره‌هایی قابل قبول، سلطه خود را بر چارت‌های فروش آغاز کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.