رکورد زنی Fallout 4 در روز اول عرضه روی شبکه Steam

افشین سه شنبه 19 آبان 1394 - 17:55
رکورد زنی Fallout 4 در روز اول عرضه روی شبکه Steam
تنها چند ساعت پس از عرضه Fallout 4 روی شبکه استیم، این بازی توانست نام خود را یک بار دیگر مطرح کند. در حال حاضر، Fallout 4 با رقمی نزدیک به 250 هزار بازیکن همزمان در استیم، پرمخاطب ترین بازی این شبکه (به جز بازی های شرکت Valve) نام گرفته است.

 

پیش از این، بازی Grand Theft Auto V با 200 هزار بازیکن، رکورددار استیم بود و حالا در روز ابتدایی، Fallout 4 توانست گوی رقابت را برباید. در رتبه اول، Dota 2 با بیش از 450 هزار بازیکن آنلاین قرار دارد که دستیابی به چنین رقمی دور از ذهن هم نیست.

شرکت Bethesda برای عرضه بازی روی پی سی به استیم اتکا کرده است و حتی فایل های کامل بازی روی نسخه فیزیکی موجود نیستند. در حقیقت، مقصد نهایی بازیکن های Fallout 4 روی پی سی، استیم خواهد بود و همین مسئله به افزایش آمار مذکور، کمک قابل توجهی خواهد کرد.

در حال حاضر، Fallout 4 و Season Pass آن که شامل تمام بسته های الحاقی آینده است، در صدر جدول فروش استیم قرار گرفته اند. انتظار می رود که رکوردشکنی های Fallout 4 ادامه یابد و تا ماه ها جزو پرطرفدارترین بازی های استیم باشد. اسکایریم، ساخته پیشین استودیو بتسدا، هنوز هم پس از 4 سال هیچگاه از میان لیست 15 بازی اول حذف نشده است.

 

fallout_4_steam_charts_1-600x274

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.