Jade Raymond یک بازی به سبک Assassin's Creed برای EA خواهد ساخت

افشین چهارشنبه 27 آبان 1394 - 14:56
Jade Raymond یک بازی به سبک Assassin's Creed برای EA خواهد ساخت

اگر اخبار را در چند ماه گذشته دنبال کرده باشید احتمالا سخنان یکی از اعضای الکترونیک آرتز را در رابطه با خلا یک بازی جهان‌باز در میان بازی‌های این کمپانی شنیده‌اید. حال اخباری جدید در این رابطه منتشر شده است که صراحتا مشخص می‌کند خانم جید ریموند و تیمش در حال کار روی یک عنوان جدید در سبک Assassin’s Creed هستند.

اگر نگاهی به تاریخ بازی‌های الکترونیک آرتز داشته باشیم، تنها خلا یک سبک در آن به شدت احساس می‌شود و آن هم سبک جهان‌باز است. الکترونیک آرتز با وجود سابقه و کارنامه درخشانی که در طول بیش از سه دهه از خود به یادگار گذاشته است، تاکنون سراغ بازی‌های جهان‌باز نرفته است؛ اما، به نظر می‌رسد که این طلسم به‌زودی شکسته خواهد شد.

با انتقال خانم جید ریموند به الکترونیک آرتز و احداث استودیو موتیو، بسیاری از بازی‌بازان منتظر این بودند که یک بازی در سبک Assassin’s Creed از سوی الکترونیک آرتز معرفی شود ولی هیچ خبری از این استودیو به بیرون درز نکرد تا اینکه در هفته جاری آقای بلیک یورگنسن، رئیس امور مالی کمپانی الکترونیک آرتز، در مراسم UBS Global Technology به‌طور رسمی اعلام کرد که استودیو موتیو در حال کار روی عنوانی در سبک بازی Assassin’s Creed است.

ما تا به حال بر عرصه جهان‌باز وارد نشده‌ایم. عرصه‌ای که یکی از اساسی‌ترین سبک‌ها در بازی‌های رایانه‌ای است. پس از جدا شدن خانم جید ریموند از یوبی‌سافت، هدف ما از جذب ایشان که سال‌ها فرنچایز Assassin’s Creed را در دست داشتند، این بود که عنوانی در سبک Assassin’s Creed بسازیم. عنوانی جهان‌باز که علاوه بر بخش چندنفره از یک بخش تک‌نفره قدرتمند نیز بهره ببرد. این چیزی است که ما تا به حال در آن تجربه‌ای نداشته‌ایم.

در اینکه خانم جید ریموند تجربه فراوانی در زمینه عناوین اکشن و جهان‌باز دارد شکی نیست؛ اما، به نظر می‌رسد استودیو موتیو هم چندان به کار خود وارد نیست چرا که با وجود کمک‌های این استودیو در ساخت عنوان Star Wars: Battlefront باز هم می‌بینیم که این عنوان نتوانست نمرات بالایی را کسب کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.