Batman: Arkham Knight از تکنولوژی های SLI و CrossFireX پشتیبانی نخواهد کرد!

افشین شنبه 30 آبان 1394 - 09:28
Batman: Arkham Knight از تکنولوژی های SLI و CrossFireX پشتیبانی نخواهد کرد!
بالاخره مدتی پیش و پس از کش و قوس های فراوان، نسخه پی سی بازی Batman: Arkham Knight عرضه شد و اگرچه هنوز از مشکلاتی جزئی رنج می برد، اما به هر حال دیگر مثل سابق نیست و در تجربه کلی این نسخه خللی ایجاد نمی شود.

 

اما به نظر می رسد که گیمرهای پی سی قرار نیست از دست عنوان جدید استودیوی راک استدی نفس راحت بکشند و بنابر اعلام رسمی تیم توسعه، بازی Batman: Arkham Knight به هیچ وجه از کارت های گرافیک SLI و کراسفایر (چند کارت گرافیک به صورت هم زمان) پشتیبانی نمی کند؛ این بدان معناست که بسیاری از گیمرها نمی توانند از تمام توان دستگاه خود بهره ببرند.

به تازگی یکی از اعضای تیم توسعه بازی، در فروم استیم اعلام کرده که بعد از چند ماه تلاش، سازندگان به این نتیجه رسیده اند که پشتیبانی از سیستم های بهره مند از چند کارت گرافیک، ممکن است باعث بروز مشکلات جدید شود و بنابراین، عطای این ویژگی به لقای آن بخشیده شده است. کمپانی برادران وارنر، ناشر بازی، نیز بار دیگر از طرفدارانی که منتظر این قابلیت بودند، معذرت خواهی کرد.

همان طور که احتمالا خبر دارید، نسخه پی سی بازی هنگام عرضه با مشکلات جدی همراه بود و این سبب شد که فروش این نسخه از بازی تا ماه ها متوقف شود. علی رغم برطرف ساخته شده اکثر مشکلات، برخی بازیکنان هنوز با مشکل مواجه اند و برادران وارنر هم چنان حاضر است که پول بازیکنان ناراضی را پس دهد. البته باید خاطر نشان کرد که بعد از این واقعه، برادران وارنر تغییری اساسی در روند پورت و عرضه بازی ها ایجاد کرد و احتمالا دیگر هیچ وقت با چنین مشکلی مواجه نخواهیم شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.