بازی Robinson The Journey استانداردهای گرافیک را تغییر خواهد داد

افشین دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 - 10:56
بازی Robinson The Journey استانداردهای گرافیک را تغییر خواهد داد

 

بازی جدید استدیو کرایتک برای هدست‌های واقعیت-مجازی خواهد بود و این بازی Robinson The Journey نام دارد. به گفته‌ی نیکلاس والنسکی طراح بازی در استدیو کرایتک، معیارهای گرافیکی جدیدی در این بازی درنظر گرفته شده‌اند. در مصاحبه‌ای که سایت گیمینگ‌بولت با والنسکی داشته، او به تواناهایی CryEngine و اینکه چگونه می‌تواند پلی‌استیشن وی‌آر را محدود کند، بالید.

 

استدیو کرایتک با توانایی‌هایی که CryEngine دارد، به عنوان کیفیت گرافیکی شناخته می‌شود و همانطور که ما نهایت تلاش‌هایمان را برای هر پلتفرمی انجام می‌دهیم، مرزهای پلی‌استیشن وی‌آر را به چالش کشانده‌ایم. ما به دنبال خلق معیاری جدید بر روی این پلتفرم هستیم.

علاوه بر این والنسکی اینطور فکر می‌کند که که پلی‌استیشن وی‌آر حتی برای کسانی که صاحب یک پلی‌استیشن۴ هستند نیز جذاب خواهد بود تا دنیای هدست‌های واقعیت-مجازی را تجربه کنند.

این دستگاه‌ها هنگامی که در دسترس قرار بگیرند، مزیت‌های فراوانی خواهند داشت، چرا که افراد صرفاً نیاز به تهیه پلی‌استیشن ۴ دارند تا بتوانند از این هدست‌ها استفاده کنند. هرچند که این هدست‌ یکی از سه هدست بزرگی خواهد بود که امسال منتشر می‌شود. هدست‌های Rift و Vive بطور مجزا منتشر خواهند شد. در پایان نرم‌افزار است که حرف واقعی و موفقیت واقعی را بر روی هر پلتفرم نشان می‌دهد و برای داوری کردن هنوز راه درازی در پیش است.

انتظار می‌رود انتشار بازی Robinson The Journey در اواخر سال میلادی جاری صورت بگیرد.

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.