امتیازات عنوان Homefront: The Revolution منتشر شد

افشین سه شنبه 28 اردیبهشت 1395 - 14:37
امتیازات عنوان Homefront: The Revolution منتشر شد
بازی Homefront: The Revolution که مراحل ساخت بسیار پردردسر و پر از تاخیری را هم طی کرد، امروز رسما عرضه شده است و ما شاهد انتشار امتیازات آن از سوی منتقدین هستیم.

 

داستان بازی Homefront: The Revolution روایتگر حمله ارتشی متحد، متشکل از نیروهای دو کشور کره جنوبی و شمالی به ایالات متحده آمریکا می‌‌باشد و در این میان فردی به نام Benjamin Walker قصد دارد که نیروهای مقاومت (Resistance) را با یکدیگر متحد کرده تا مردم آزادی خود را باز پس گیرند.

این عنوان تیراندازی اول شخص، هم اکنون برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. در ادامه شما شاهد امتیازات و نظرات منتقدین پیرامون بازی Homefront: The Revolution هستید:

Eurogamer Italy – 80

Multiplayer.it – ۷۲

The Games Machine – ۷۰

M3 – ۷۰

Everyeye.it – ۶۵

GameWatcher – ۶۵

GamesRadar+ – ۶۰

VideoGamer – ۶۰

صرف نظر از مشکلاتی که دارد، Homefront: The Revolution آن افتضاحی نشده است که همگان انتظار آن را داشتند و در جاهای بسیاری به درستی عمل می‌کند. اگر امسال به دنبال یک بازی از سری Far Cry هستید اما نمیخواهید که به ماموت‌ها نیزه پرتاب کنید (اشاره به Far Cry Primal) این بازی مناسبی برای شما است.

Polygon – ۶۰

WCCFtech – ۵۶

IGN – ۵۰

صرف نظر از طراحی جالب و خیلی خوبی که دنیای این بازی دارد، عناصر موجود در Homefront: The Revolution حس تکراری بودن، نا تمام یا حتی غیر ضروری دارند. در مدت زمان کمپین خود، این بازی در ارائه یک تجربه لذت بخش و یا حتی سالم و کارآمد شکست می‌خورد.

We Got This Covered – 40

Hardcore Gamer – 40

هر چند Homefront: The Revolution ظرفیت این را داشت که عالی شود اما داستان ضعیف، گیم‌پلی متوسط و تعداد بی شماری مشکلات فنی، عنوان نامبرده را به یکی از ناامید کننده‌ترین بازی‌های نسل تبدیل کرده است. مشکلات فجیع نسخه رایانه‌های شخصی در بحث نرخ فریم و بافت‌ها، عنوانی که میتوانست محصولی متوسط باشد را تبدیل به یک آزمایش بردباری برای بازیکن کرده است.

The Jimquisition – 10

Homefront: The Revolution خیلی ساده بگوییم، اصلا در حد عناوین پر خرج همرده خود در این نسل نیست. این موضوع با صرف نظر از عملکرد افتضاح نسخه رایانه‌های شخصی است … این بازی حس خوبی به من نداد، از فرط خستگی اشک در چشمانم جاری شد و به شکل حال بهم زنی مرا اذیت کرد. لازم به ذکر است که این بازی co-op هم دارد.

Untitled

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.