وجود نبردهای هوایی اختیاری در بازی Call of Duty: Infinite Warfare

افشین چهارشنبه 29 اردیبهشت 1395 - 09:24
وجود نبردهای هوایی اختیاری در بازی Call of Duty: Infinite Warfare
استودیو اینفینیتی وارد که مشغول ساخت بازی Call of Duty: Infinite Warfare است، جزئیات جدیدی را از بخش تک‌نفره منتشر کرده که مشروح آنها در ادامه مطلب موجود می‌باشد.

 

Infinite Warfare اولین بازی از سری Call of Duty خواهد بود که دارای نبرد‌های فضایی است. از آنجایی که وقایع بازی نامبرده در آینده دور جریان دارد، شما هم روی کره زمین و هم در فضا، با دشمنان خود به جنگ خواهید پرداخت.

در صورت تماشای تصاویر و تریلر‌های این بازی، شما مطمئنا جت‌های جنگنده را دیده‌اید. عده بسیاری گمان می‌کنند که نبردهای این جت‌ها، فقط به صورت ریلی صورت می‌گیرند و شما آزادی چندانی در کنترل آنها نخواهید داشت. حقیقت اینطور نیست و اینفینیتی وارد اعلام کرده است که جنگ با جت‌ها، در تمامی مواقع به این صورت دنبال نخواهد شد.

جیکوب مینکوف به عنوان مدیرطراح حاضر در استودیو نامبرده گفته است:

شما در طول کمپین، درگیر نبردهای هوایی مختلفی خواهید شد.

یک سری نبردهای گسترده هستند که شما در آنها اجازه پرواز در تمامی جهات را دارید و طی آنها با جنگنده‌های دشمن و سفینه‌های اصلی درگیر خواهید شد. در کنار آنها، یک سری حملات ریلی هیجان انگیز نیز وجود دارند.

جت جنگنده‌ای که شما استفاده خواهید کرد Jackal نام دارم و طبق توضیحات مینکوف، شما با استفاده از آنها می‌توانید ماموریت‌های اختیاری را انجام دهید؛ موردی که گفته شده باعث می‌شود دنیایی بزرگتر Infinite Warfare، از هر عنوان Call of Duty دیگری بزرگتر باشد.

نبرد سرباز‌ان و لوازمی که از آنها در جاذبه صفر استفاده می‌‌کنند، موضوع بحث اینفینیتی وارد در ادامه است. مینکوف در اینباره می‌گوید:

به عنوان عضوی از نیروهای  SCAR، سرباز نیروی ویژه که برای مبارزه در فضا تعلیم دیده است، شما باید از قلاب و پیشران‌هایی که در لباس مخصوص شما تعبیه شده‌اند استفاده کنید. این مهم باعث خواهد شد که شما با سرعت در فضاها جابجا شوید و پناه بگیرید. وقتی که نقطه مناسبی پیدا کردید شما با استفاده از چکمه‌های مغناطیسی، می‌توانید صرف نظر از موقعیت ایستادن خود، به زمین بچسبید.

Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (مصادف با ۱۴ آبان) برای پلی‌استیشن‌ ۴، اکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.