شایعه معرفی Resident Evil 7 در نمایشگاه E3 2016

افشین پنجشنبه 30 اردیبهشت 1395 - 12:47
شایعه معرفی Resident Evil 7 در نمایشگاه E3 2016

از نمایشگاه E3 2013 تا به امروز که حدود سه سال از آن می گذرد، بارها شایعات مختلفی در رابطه با عرضه نسخه هفتم سری بازی Resident Evil به گوش رسیده است اما هربار مشخص شد که این شایعات صحت نداشته و طرفداران ناامید شدند. اما حالا سرکان توتو (Serka Toto)، تحلیلگر و مدیرعامل کمپانی توکیویی Kantan Game یکبار دیگر به این شایعات دامن زده است.

توتو غالبا، سابقه ای درخشان در انتشار این دست از خبرها دارد و وی اخیرا در اکانت توییتر خود اعلام کرده «بازی Resident Evil 7 در دست تولید بوده و قرار است به ریشه های نسخه های ابتدایی خود بازگردد.»

وی در ادامه گفته است که بازی برای اولین بار طی همایش E3 2016 به نمایش درخواهد آمد و البته تیم سازنده، افراد خبره ای مانند جوردن آمارو (Jordan Amaro)، کارمند سابق Kojima Productions که روی دو پروژه Metal Gear Solid V و دموی P.T. کار کرده است را به استخدام خود درآورده تا از تحقق اهداف خود مطمئن شود.

کمپانی کپکام چند سالی می شود که نوید «بازگشت به ریشه های سری Resident Evil» را به مخاطبان می دهد؛ اما حقیقت امیر اینجاست که طی چند سال اخیر، به جز چند عنوان ضعیف یا متوسط، شاهد بازی درخور توجهی از سوی آنها نبوده ایم. در سال 2013، ماساچیکا کاواتا (Masachika Kawata)، تهیه کننده بازی Resident Evil: Revelation گفت که احتمال ساخت یک نسخه ریبوت برای بازسازی مجدد «آنچه طرفداران از Resident Evil انتظار دارند» در حال بررسی است.

کمپانی کپکام همچنین طی گزارش مالی اخیر خود گفت که بازی Resident Evil: Umbrella Corps که قرار است تا چندی دیگر عرضه شود، «مقدمه ای بر برنامه هایی بزرگ در نیمه دوم سال مالی جاری خواهد بود». حالا باید دید که منظور کپکام از برنامه های بزرگ، واقعا بازی مورد انتظار Resident Evil 7 خواهد بود یا صرفا به عرضه دیگر بازی هایش اشاره دارد. برای پاسخ به این سوال تنها باید اندکی بیشتر و تا برگزاری همایش E3 2016 در خردادماه منتظر ماند.

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.