توضیحات Hideo Kojima درباره ادامه راه ساخت عناوین AAA

افشین پنجشنبه 30 اردیبهشت 1395 - 16:58
توضیحات Hideo Kojima درباره ادامه راه ساخت عناوین AAA
هیدئو کوجیما به‌تازگی دلیل اینکه چرا در استودیوی جدید خود به‌جای اینکه به ساخت‌ بازی‌های مستقل و کوچک بپردازد، به ساخت عناوین AAA ادامه می‌دهد را مشخص کرد. با توجه به گفته‌های او، این تصمیم تحت تاثیر انتظارات طرفداران از وی بوده است.

 

طی صحبت‌های کوجیما در رویداد Nordic Game در سوئد، او توضیح داد که در ابتدا ساخت بازی‌های مستقل را در نظر داشت اما دوستان وی مدتی بعد باعث تغییر چنین چیزی شدند:

وقتی که دوستان و آشنایان خود را در سراسر دنیا ملاقات می‌کردم، آن‌ها گفتند همه انتظار ساخت بازی‌های بزرگ را از من دارند بنابراین جهت خود را تغییر دادم. اولین عنوانی که توسط من منتشر می‌شود، بزرگ خواهد بود.

کوجیما گفت هدف فعلی او، این است که عنوانی بزرگ را به‌همراه یک تیم کوچک بسازد. وی همچنین افزود:

با اینکه نمی‌توانم بگویم چه زمانی بازی من منتشر می‌شود، اما تا حد ممکن آن را زودتر عرضه خواهم کرد.

بعد از ترک کونامی، کوجیما اعلام کرد که با سونی برای ساخت یک انحصاری کنسولی برای پلی‌اسیتشن ۴ همکاری می‌کند. اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده و حتی معلوم نیست که خود بازی چه چیزی خواهد بود اما طبق گزارشات، این عنوان برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی هم عرضه می‌شود.

کوجیما گفته بازی جدید او در زمان رونمایی شاید عالی به‌نظر نرسد اما مردم وقتی که آن را تجربه کنند، درک بهتری از آن به‌دست می‌آورند. بازی جدید کوجیما همچنین یک عنوان اکشن خواهد بود که طرفداران Uncharted و Divisin از آن لذت می‌برند. صحبت‌های وی را در این رابطه می‌خوانید:

این یک بازی شگفت‌انگیز است. در حالی که نمی‌گویم این یک بازی جهان باز خواهد بود، اما کاربرانی که از عناوین AAA امروزی مانند Uncharted و The Division لذت می‌برند، به آسانی از بازی جدید من خوش‌شان خواهد آمد.

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.