استودیو 343 Industries: هنوز هیچ تصمیمی برای انتشار Halo 5 برای PC ندارد

افشین یکشنبه 2 خرداد 1395 - 12:59
استودیو 343 Industries: هنوز هیچ تصمیمی برای انتشار Halo 5 برای PC ندارد
استودیو 343 Industries به عنوان توسعه‌ دهنده مایکروسافت اعلام کرد که برای انتشار بازی Halo 5: Guardians برای رایانه‌های شخصی هنوز هیچ نقشه‌ای ندارد.

 

در اواخر هفته پیش مایکروسافت اعلام کرد که ابزار Forge بازی Halo 5 برای ویندوز ۱۰ در ادامه سال منتشر خواهند شد و این در حالی است که استدیو ۳۴۳ از آن با عنوان «شروعی» برای نسخه‌ی رایانه شخصی عناوین Halo یاد کرد. با این وجود، چنین صحبت‌هایی به معنی نسخه رایانه‌های شخصی Halo 5 نیستند.

استدیو ۳۴۳ Industries در پست اخیرش نوشت:

همانطور که پیش‌تر اعلام کردیم. ما هیچ نقشه‌ای برای انتشار Halo 5: Guardians برای ویندوز ۱۰ نداریم. در حال حاضر ما بر روی ساخت Halo Wars 2 برای ویندوز ۱۰ و ایکس‌باکس وان تمرکز کرده‌ایم. انتشار رایگان Forge برای ویندوز ۱۰ فرصت‌های بسیاری برای جامعه‌ی رایانه‌های شخصی به منظور ساخت محتویات بخش چند نفره بوجود خواهد آورد. همانطور که به آنها اجازه به اشتراک گذاری سازه‌هایشان با بازیکنان ایکس‌باکس وان نیز داده می‌شود. ویندوز ۱۰ به عنوان هدف مهمی برای آینده‌ی Halo باقی خواهد ماند.

عنوان Halo Wars 2 که هم اکنون در حال توسعه توسط استدیو کریتیو اسمبلی (سازنده‌ی Total War) است پائیز امسال منتشر خواهد شد.

همچنین در این پست، استدیو ۳۴۳ اعلام کرد که بازی متقابل میان بازیکنان Forge در ویندوز و ایکس‌باکس وان در دسترس نیست. هرچند که محتوای تولید شده بر روی رایانه‌های شخصی از ابزار رایگان Forge قابل انتقال به ایکس‌باکس وان و بلعکس است.

همانطور که قبلاً اعلام شد، Forge که برای رایانه‌های شخصی منتشر شده است از بازی‌های سفارشی پشتیبانی می‌کند و بازیکنان می‌توانند از نقشه‌شان استفاده کنند. بازیکنان همچنین می‌توانند دوستان ایکس‌باکس لایو را دعوت کنند اما سیستم ایجاد مسابقات وجود ندارد.

استدیو ۳۴۳ اطلاعات جدیدی از بسته‌های الحاقی Hog Wild و Warzone Firefight را نیز افشا کرد.

اخیراً تغییراتی محتوایی در برنامه انتشار Halo 5 ایجاد کرده‌ایم که به طور عمده در حال تغییراتی در آیتم‌هایی هستیم که قرار است برای Hog Wild منتشر شود و به زمان بیشتر برای کارهای نهایی این آیتم‌ها نیازمندیم.

به همین دلیل بیشتر محتویات Hog Wild به انتشار Warzone Firefight منتقل شده است. این انتشار هم اکنون برای اواخر ماه پیش رو در صف انتظار است.

بسته‌ی الحاقی Warzone Firefight بزرگترین گسترش‌دهنده Halo 5 تا این تاریخ بوده است. جزئیات بیشتر محتوایی آن انتظار می‌رود در هفته‌های پیش رو بیان شوند.

استدیو ۳۴۳ Industries  یک بخش جدید نیز ایجاد کرده است که لوازم پیش رو که در صف انتشار قرار دارند را کم کم آشکار می‌کند:

 

3066119-halodlc

بسته‌های الحاقی Hog Wild و Warzone Firefight هفتمین بسته‌ی الحاقی رایگان Halo 5 هستند و بنظر می‌رسد که آخرین آنها نیز می‌باشد همانطور که کمپین محتوای دانلودی رایگان، پایانش را اواخر خرداد دانسته است.

شش بسته‌ای الحاقی دیگر به شرح زیر بودند:

  • The Battle of Shadow and Light (انتشار در آبان)
  • Cartographer’s Gift (انتشار در آذر ماه)
  • Infinity’s Armor (انتشار در دی ماه)
  • Hammer Storm (انتشار در بهمن ماه)
  • Ghosts of Meridian (انتشار در فروردین)
  • Memories of Reach (انتشار در اردیبهشت)

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.