Elusive Target سوم عنوان Hitman مشخص شد

افشین سه شنبه 18 خرداد 1395 - 11:55
Elusive Target سوم عنوان Hitman مشخص شد
هدف گریزان (Elusive Target) بعدی بازی Hitman، ماموریتی است که بازیکنان تنها یک شانش برای انجام دادنش در بازه زمانی محدودی دارند. این ماموریت چهارشنبه ۱۹ خرداد (۸ ژوئن) در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

این هدف گریزان سومین هدف Hitman است و شاهزاده (The Prince) نامیده می‌شود. این ماموریت در ساپینزا صورت می‌پذیرد، مکان دومین قسمت از بازی. به همین دلیل باید دومین قسمت بازی را داشته باشید تا بتوانید در این چالش که تنها ۷۲ ساعت فعال خواهد بود، شرکت کنید. (اولین هدف گریزان ۴۸ ساعت فعال بود.)

ماموریت‌های اهداف گریزان، ماموریت های سختی هستند. هدف شما در نقشه یا حالت غریزی شما نمایش داده نخواهد شد. به علاوه که شما تنها یک بار شانس کشتن هدفتان را دارید و چیزی تحت عنوان تکرار ماموریت وجود نخواهد داشت.

۵۳ درصد از بازیکنان موفق شدند اولین سری از ماموریت اهداف گریزان را انجام بدهند در حالیکه در ماموریت دوم این رقم به ۶۰ درصد می‌رسد.

 

۳۰۷۴۱۵۶-hitman

 

در مصاحبه اخیر با گیم‌اسپات، مدیر تیم طراحی آنلاین آقای توربِن اِلیه اشاره کرد که ماموریت‌های آتی اهداف گریزان بسیار چالش برانگیز تر از ماموریت های است که تاکنون دیده‌اید.

ما می‌خواهیم که اولین ماموریت‌ها، تجربه‌های سهل تری باشند، چرا که بسیار مهم است این موضوع مطرح شود که این ماموریت‌ها، ماموریت‌های غیر ممکنی نیستند. بله، این اهداف کمی سخت هستند، زیرا اگر شما اشتباه کنید، کارتان تمام است اما آنها کاملاً قابل اتمام هستند. البته هرچه پیش می‌رویم شهود این اهداف تقویت می‌شود تا جایی که می‌توانند داستان شما را حدس بزنند!

هدف گریزان بعدی در مراکش، مکان سومین قسمت از ماموریت‌های Hitman جای خواهد داشت.

 
 
 
 
ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.