آگهی استخدام نیرو برای ساخت عنوان Cyberpunk 2077

افشین سه شنبه 9 شهریور 1395 - 10:51
آگهی استخدام نیرو برای ساخت عنوان Cyberpunk 2077

درحالی که سی‌دی پراجکت‌رد با کار برروی The Witcher 3: Wild Hunt و دو گسترش‌دهنده‌اش بسیار مشغول بوده، اما بالاخره تمرکز خود را برروی عناوین دیگرش گذاشته است. با وجود اینکه برنامه‌ریزی شده تا اسپین‌آفی از Witcher با نام GWENT در اواخر امسال منتشر شود، ولی استودیوی سازنده بازی دیگری را دارد که بسیار بزرگ‌تر از The Witcher 3 است و باید بررویش کار کند.

عنوانی که ذکر کردیم، Cyberpunk 2077 نام دارد و تضاد کاملش با The Witcher 3 مشهود است؛ Cyberpunk در آینده و فضایی سایبرپانکی می‌گذرد که تکنولوژی عواقب خوب و بدش را برروی زمین داشته است، ولی The Witcher 3 این‌طور نیست و کاملا با این عنوان تفاوت دارد. البته بازی هنوز در مراحل اولیه‌ی ساخت است و در آخرین آگهی کار سی‌دی پراجکت‌رد برای Cyberpunk 2077، می‌توان تصاویر جدیدی را یافت، گرچه در قالب تیزر هستند و چیز بزرگی را به‌نمایش نمی‌گذارند.

تاکنون هرچه از این بازی دیده‌ایم، عالی و دارای سبک و سیاقی خاص بوده که حال و هوای خاصی را به شما منتقل کرده است و هنوز چیزهای زیادی برای نمایش باقی مانده‌اند.

با وجود اینکه یک نقش‌آفرینی عظیم مانند The Witcher 3 از عنوان Cyberpunk 2077 انتظار می‌رود، اما خیلی‌ها هم مشتاقند تا شاهد بخش چندنفره‌ای عالی در این بازی باشند. تاریخ انتشار این عنوان سایبرپانکی هنوز مشخص نشده، اما می‌دانیم که تا قبل از ۲۰۱۷ منتشر نخواهد شد. اکنون می‌توانید تصاویر جدید Cyberpunk را مشاهده کنید، گرچه به عنوان تیزر محسوب می‌شوند و چیز خاصی را برای نمایش ندارند.

 

۱۴۷۲۴۶۴۸۴۵-character-artis ۱۴۷۲۴۶۴۸۴۵-gameplay-deisgner lcllsx

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.