اتمام بازی Fallout 4 بدون خوردن حتی یک ضربه و در مدت زمان 25 ساعت!

افشین دوشنبه 21 تیر 1395 - 14:39
اتمام بازی Fallout 4 بدون خوردن حتی یک ضربه و در مدت زمان 25 ساعت!
شخصی به نام تی رونیکس توانسته است بازی Fallout 4 را طی مدت زمان ۲۵ ساعت بدون دریافت حتی یک ضربه از سوی دشمنان به اتمام برساند.

 

تی رونیکس، استریمر یوتیوب، طی یک چالش که برای خود تعیین کرده بود، توانست بازی Fallout 4 را بدون خوردن حتی یک ضربه به اتمام برساند. نکته جالب‌تر قضیه این است که وی بدون استفاده از ترکیبات شیمایی، Armorهای قدرتمند و کمک از دیگران (بجز مراحلی که استفاده از همراه اجباری بود) بازی را به اتمام رسانده است. تی رونیکس طی بازی کردنش اگر قوانینی که برای خود قرار داده بود را نقض می‌کرد یا از دشمنان ضربه می‌خورد از اول به بازی کردن می‌پرداخت.

از نظر زمانی تی رونیکس پس از ۲۵ ساعت موفق به اتمام بازی شده است؛ البته ۲۵ ساعت پس از ۷ الی ۸ بار شروع و تلاش مجدد. همچنین وی از هیچ راه میان‌بر و مخفی برای به اتمام رساندن بازی استفاده نکرده است. یکی از شروع‌های مجدد وی برای بازی کردن از اول، به خاطر یک گلیچ بود که باعث کشته شدن وی شد.

راز موفیقت تی رونیکس را می‌توان آشنایی کامل با محیط و دشمنان فال‌اوت ۴ دانست. از این رو وی با ورود به محیط جدید به خوبی می‌توانست از تجهیزات درست و مناسب آن محیط استفاده کرده و دشمنان را از بین ببرد.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.