دیدگاه Activision درباره ایده Call of Duty در زمان روم باستان

افشین جمعه 18 تیر 1395 - 10:33
دیدگاه Activision درباره ایده Call of Duty در زمان روم باستان

طی روزهای گذشته گزارشی منتشر شد (در پایین همین مطلب موجود است) که ظاهرا اکتیویژن زمانی برروی یک Call of Duty که در دوران روم باستان جریان داشت، کار می‌کرد و نام اصلی بازی، Call of Duty: Roman Wars بود. حال به‌نظر می‌رسد کار ساخت بازی هیچ‌وقت به‌طور جدی دنبال نشد و حتی به نمونه‌های اولیه هم نرسید.

یکی از سخنگویان اکتیویژن، بیانیه‌ای را برای سایت گیم‌اسپات در رابطه با بازی Call of Duty: Roman Wars به اشتراک گذاشت که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید:

ایده بازی توسط یکی از کارکنان سابق در حالی که در استودیو مشغول به کار بود پیشنهاد شد اما به‌طور جدی آن را در نظر نگرفتیم و نه حتی درخواست داده شد که نمونه‌ اولیه آن ساخته شود.

نسخه جدید Call of Duty که Call of Duty: Infinite Warfare نام دارد، توسط استودیوی اینفینیتی‌وارد در دست توسعه است که در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود و اگر یکی از نسخه‌های ویژه را خریداری کنید، Call of Duty: Modern Warfare Remastered را دریافت خواهید کرد.

 

پیرامون طرح مطرح شده Call of Duty: Roman Wars :

طبق گزاشات منبع سایت GamesRadarکه با نام مستعار Polemus شناخته می‌شود، این عنوان ابتدا دمویی را دریافت کرد که مورد تحسین اکتیویژن قرار گفت و حتی بابی کوتیک به عنوان مدیر عامل شرکت نیز آن را تماشا کرد. در گزارش این منبع گفته شده که به خاطر یک سری سرکشی‌ها از طرف استودیو سازنده بازی و ترس از اینکه برند بیش از حد اشباع شود، ساخت Roman Wars لغو شد.

سازنده نمونه اولیه Roman Wars که گیم‌پلی آن را هم در انتهای مطلب تماشا می‌کنید، استدیو ویکاریوس ویژنز، سازنده بازی Skylanders بوده است. این پروژه بعدا به دست یوبی‌سافت افتاد که توجیح کننده وجود پرچم‌های این شرکت در ویدئو است.

Call of Duty: Roman Wars ظاهرا به این خاطر ساخته شد تا اکتیویژن با آزمایشی ببیند با برند Call of Duty، چه عناوینی را می‌تواند خلق کند. پایه و اساس این بازی گفته می‌شود که عنوان Marvel: Ultimate Alliance 2 بوده و برای زاویه دوربین، از دو حالت اول و سوم شخص پشتیبانی می‌‌شده است که حالت اول شخص آن مانند Condemned: Criminal Origins و حالت سوم شخص نیز مانند Gears of War می‌باشند.

Polemus در دیگر توضیحات خود گفته است که بازیکن کنترل شخصیت‌های مختلفی را بدست می‌گرفت؛ از سرباز پایین رده تا خود ژولیوس سزار. نبردهایی که طراحی می‌شدند قرار بود تا حد امکان دقیق بوده و بیانگر پیروزی‌های سزار در دنیای واقعی باشد.

ساخت Call of Duty: Roman Wars لغو شده و عرضه نخواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.