روند ساخت بازی ترسناک Allison Road متوقف شد

افشین یکشنبه 16 خرداد 1395 - 19:19
روند ساخت بازی ترسناک Allison Road متوقف شد
به نظر می‌رسد طرفداران بازی‌های ترسناک، باید تا ابد در حسرت تجربه P.T یا بازی الهام‌گرفته‌ای از آن بمانند؛ چراکه بعد از لغو این بازی، به تازگی بازی Allison Road نیز که به گونه‌ای قرار بود جانشین آن شود و با همان سبک و سیاق ساخته شود، لغو شده است.


چند ساعت پیش رسما اعلام شد که روند ساخت بازی سبک اول شخصِ ترسناک Allison Road لغو شده است و Lilith Ltd، توسعه‌دهنده بازی، دیگر بر روی این پروژه کار نمی‌کند؛ خبر لغو پروژه این بازی به سرعت در فضای مجازی پخش شد و بسیاری از کسانی که به تجربه جانشین بازی P.T امید داشتند، ناراحت و نا امید شدند.

خبر لغو شدن پروژه ساخت بازی Allison Road، ساعاتی پیش توسط صفحه توییر رسمی این بازی منتشر شد. این صفحه طی پیامی لغو شدن بازی را اعلام کرد:

سلام به همه، متاسفانه [باید بگوییم] بازی Allison Road باید لغو می‌شد [و این اتفاق افتاد]. در روزهای آتی بیاینه‌ای را [درمورد علت لغو این پروژه] منتشر خواهیم کرد. از همه پشتیبانی‌ شما تشکر می‌کنیم و از این اتفاق بسیار غمگین هستیم.

بازی Allison Road در ابتدا به عنوان یک پروژه کیک‌استارتر آغاز به کار کرد. این بازی از همان ابتدا هدف اصلی‌اش ایجاد جایگزینی برای بازی لغو‌شده P.T بود؛ هدفی که در صورت تحقق یافتن می‌توانست به خوبی خلا نبود بازی Silent Hills (که توسط کونامی لغو شده است) را پر کند. البته پروژه کیک‌استارتر بازی مدتی پس از امضای قرارداد بین تیم توسعه‌دهنده بازی و استودیو Team17 لغو شد.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.