مشکلات عنوان BioShock: The Collection نسخه PC بزودی با انتشار آپدیتی مرتفع خواهند شد

افشین سه شنبه 30 شهریور 1395 - 10:08
مشکلات عنوان BioShock: The Collection نسخه PC بزودی با انتشار آپدیتی مرتفع خواهند شد

بتازگی مجموعه BioShock: The Collection که شامل نسخه‌های بازسازی شده دو بازی BioShock 1 و BioShock 2 می‌باشد برای رایانه‌های شخصی ارائه شده است اما پس از مدتی شاهد گزارشاتی مبنی بر وجود مشکلاتی در این نسخه‌ها از سوی کاربران مواجه شدیم و اکنون شرکت توکی در این رابطه اطلاعیه‌ای در استیم ارسال کرده است.

شرکت توکی اعلام کرد:

از زمان عرضه نسخه‌های بازسازی شده بازی‌های BioShock 1 و BioShock 2 برخی کاربران گزارشاتی را مبنی بر وجود مشکلاتی در این بازی‌ها اعلام کردند و همچنین برخی از بازیکنان خواستار پشتیبانی از برخی قابلیت‌های مد نظر خود شده‌اند. بدینوسیله اعلام می‍‌کنیم که ما درخواست‌ها و مشکلات شما را دریافت کرده‌ایم و خوشحالیم که بزودی از طریق بروز رسانی آنها را اعمال خواهیم کرد. چه اولین بار باشد که به شهر Rapture قدم می‌گذارید چه بار چندم شما باشد، ما قصد داریم که نسخه‌های بازسازی شده بهترین تجربه ممکن را برای شما به ارمغان آورند.

این شرکت در ادامه لیست زیر را به عنوان لیست موضوعاتی که در دست پیگیری قرار دارند اعلام کرد:

  • برطرفسازی مشکل مربوط به موس، شامل حرکت بهتر آن، بهبود تنظیمات مربوط به شتاب و حساسیت آن در بازی BioShock.
  • اضافه کردن تنظیمات مربوط به حالت اسپیکر در تنظیات مربوط به صدا در بازی BioShock.
  • بهبود تنظیمات اسلایدر FoV در بازی‌های BioShock ،BioShock 2 و بسته دانلودی Minerva’s Den.
  • پشتیبانی از دیسپلی ریشیو ۲۱:۹ در بازی‌های BioShock ،BioShock 2 و بسته دانلودی Minerva’s Den.
  • بهبود پایداری و ثبات کلی بازی جهت کاهش کرش‌های موجود.

این شرکت همچنین از کاربران درخواست کرد تا در صورت وجود مشکلات دیگر، آن را از طریق پشتیبانی توکی به این شرکت اطلاع رسانی کنند.

با وجود مشکلات و باگ‌های گزارش شده BioShock: The Collection، این بازی جزو ۱۰ بازی برتر از لحاظ فروش فیزیکی در انگلستان بوده است.

مجموعه BioShock: The Collection که شامل نسخه‌های بازسازی شده بازی‌های BioShock ،BioShock 2 و BioShock Infinite می‌باشد در تاریخ ۱۳ سپتامبر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شد و نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی در تاریخ ۱۵ سپتامبر در اختیار کاربران قرار گرفت.

اطلاعیه شرکت توکی در حالی ارسال می‌شود که کاربران ادعا کرده بودند که قابلیت‌های جدید نسخه اصلی بازی BioShock و باگ‌های قدیمی و همچنین لک‌های آن به وضوح در نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی این بازی قابل رویت هستند. برخی از کاربران ادعا کرده‌اند که این بازی‌ها بازسازی نشده‌اند و تنها “retextured” موجب شده است که بازی دارای نورپردازی بهتر و تکسچرهای واضح‌تری باشد. مشکل کرش نیز برای برخی از بازیکنان روی داده است، این اتفاق در حالی روی می‌دهد که بازیکنان به سمت Rapture از طریق Bathysphere حرکت کنند. مشکل متداول دیگر بازیکنان مربوط به شتاب موس می‌باشد که در بازی اصلی هم وجود داشته است طبق اعلام آنها اگر مقدار حساسیت موس را برروی یک قرار دهید، نشانگر موس حرکت نمی‌کند مگر آنکه شما موس را با شدت حرکت دهید. این بازیکنان همچنان انتقاداتی به لک مربوط به اسلایدر FOV داشته‌اند. بازی BioShock 2 نیز سهم عادلانه‌ای نسبت به BioShock در بازخوردها و گزارشات منفی داشته است. کاربران در این گزارشات اعلام کرده‌اند که تنظیمات گرافیکی بازی حداقلی بوده و وضوح تصاویر اندکی بهتر شده‌اند.

با وجود گزارشات منفی، نسخه‌های بازسازی شده بازی‌های BioShock 1 و BioShock 2 دارای مقدار قابل توجهی از گزارشات و نقدهای مثبت نیز بوده‌اند.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.