امتیازات اپیزود اول Batman: The Telltale Series منتشر شد

افشین سه شنبه 12 مرداد 1395 - 14:21
امتیازات اپیزود اول Batman: The Telltale Series منتشر شد
اولین قسمت از بازی Batman: The Telltale Series با نام Realm of Shadows، امروز در دسترس قرار می‌گیرد. پس در ادامه نظرات منتقدین پیرامون جدیدترین عنوان داستان محور Telltale Games را مرور کنید.

 

Batman: The Telltale Series یک بازی چند قسمتی داستان محور با گیم‌پلی اشاره و کلیک است که ساخت و انتشار آن را شرکت تل‌تیل بر عهده گرفته است. در این عنوان بازیکنان ایفای نقش بتمن در قالب بروس وین و ابرقهرمان را انجام می‌دهند و طبق توضیحات تل‌تیل، داستانی که ارائه می‌شود کاملا تازه بوده و قبلا در کتاب‌های کمیک، فیلم و یا بازی‌ها تاکنون دیده نشده است. به مانند دیگر عناوین داستانی ساخته شده توسط تل‌تیل، شما انتخاب‌های مختلفی را پیش روی خود خواهید داشت. برخی اوقات می‌توانید انتخاب کنید با چهره بروس وین یا بتمن قضیه را حل و فصل کنید.

 

در ادامه شما شاهد امتیازات و نظرات منتقدین در رابطه با قسمت اول از بازی Batman: The Telltale Series هستید:

 

Twinfinite – 90

قسمت اول Batman: The Telltale Series شروعی کامل برای جدیدترین سری ارائه شده از سوی تل‌تیل است. مبازات جذاب هستند، داستان باز هم بی همتا است و لحظه‌های تحقیق و بررسی باعث ایجاد تنوع در بازی می‌شوند.

TheSixthAxis – 90

این بازی همانقدر که رویایی با سران تبهکاران، پرده‌برداری از اسرار و دیدار با شخصیت‌های آشنا به روش‌هایی جالب را ارائه می‌کند، به همان نسبت هم در رابطه با مردی نقاب دار و مشکلاتی است که بروس وین با آنها سر و کار دارد. بتمن ساخته شده توسط تل‌تیل شروعی بسیار خوب را دارد که ما را فراتر از کتک زدن مجرمین در کوچه‌ها می‌برد.

GameSpot – 80

Realm of Shadows داستانی گیرا از بروس وین را پایه گذاری می‌کند و شروعی هیجان انگیر در سری است.

DarkStation – 80

برای اولین گام آنها در نقش شوالیه تاریکی، ورودیه معرکه‌ای به وجود آورده‌اند.

IGN – ۷۵

سه شخصیت و سبک بازی کاملا متفاوت، فرمول آشنا تیل‌تیل را تازه و جذاب نگاه می‌دارد. هرچند در برخی دیالوگ‌ها بحث‌های زیادی صورت می‌گیرد اما امید است که این گفتگو‌ها زمینه را برای قسمت‌های آینده آماده کنند. تحقیقات کارآگاهی در کنار لحظات بسیار اکشن مبارزات هم به میزان کافی تنوع را ایجاد می‌کنند.

PC Gamer – ۶۸

Realm of Shadows بیانگر این است که شاید داستان جالبی را از بتمن ارائه کند اما رسیدن به چنین چیزی زمان بر است و مواردی از جمله طراحی و محدودیت‌های موتور تل‌تیل آن را اذیت می‌کنند.

 

Untitled

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.