احتمال استفاده عنوان Battalion 1944 از DX 12 برروی XBOX ONE

افشین دوشنبه 3 خرداد 1395 - 16:12
احتمال استفاده عنوان Battalion 1944 از DX 12 برروی XBOX ONE

الکس پریس به عنوان مدیر بخش ارتباطات استودیوی بولک‌هِد اینتراکتیو گفته استفاده از دایرکت ایکس ۱۲ برروی ایکس‌باکس وان یک احتمال است. وی همچنین گفت نسخه پلی‌استیشن ۴ عالی خواهد بود. دایرکت ایکس ۱۲ شامل بهبود‌های قابل توجهی نسبت به دایرکت ایکس ۱۱ می‌شود و بازی‌ها از نظر بهینه‌سازی، نتیجه بهتری را با استفاده از دایرکت ایکس ۱۲ در مقایسه با دایرکت ایکس ۱۱ به‌دست آورده‌اند. الکس پریس در یک مصاحبه گفت:

ما این ویژگی‌ها را کاملا بررسی می‌کنیم تا ببینم چگونه می‌توانیم آن‌ها را به کار گیریم یا اصلا می‌توان آن‌ها را مورد استفاده قرار داد یا خیر. ما ارتباط خوبی با مایکروسافت داریم بنابراین خواهیم دید که چه کار می‌توانیم انجام دهیم!

این موضوع که Battalion 1944 از دایرکت ایکس ۱۲ استفاده کند می‌تواند بسیار مورد توجه قرار گیرد چراکه بازی از نظر بهینه‌سازی می‌تواند بهتر ظاهر شود.

از او در رابطه با کنسول احتمالی پلی‌استیشن ۴ نئو پرسیده شد. او گفت نمی‌تواند راجع به شایعات نظری دهد اما Battalion 1944 برروی پلی‌استیشن ۴ عالی خواهد بود:

Battalion 1944 برای دارندگان پلی‌استیشن ۴ یک تجربه عالی خواهد بود و ما به‌طور فعال با سونی همکاری می‌کنیم تا تجربه این عنوان را استثنایی سازیم!

Battalion 1944 یک عنوان چندنفره شوتر است که برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. بازی در جنگ جهانی دوم جریان دارد و موتور آنریل انجین ۴ برای ساخت آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم به‌ذکر است که بازی احتمالا در ماه مه ۲۰۱۷ (۱۱ اردیبهشت الی ۱۰ خرداد ۱۳۹۶) انتشار خواهد یافت.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.