تصاویر و کانسپت آرت های جدیدی از عنوان Battlefield 1 منتشر شد

افشین پنجشنبه 17 تیر 1395 - 17:27
تصاویر و کانسپت آرت های جدیدی از عنوان Battlefield 1 منتشر شد
یکی از ویژگی‌های خاص بازی Battlefield 1، محصول کمپانی محبوب دایس، وجود بخشی به نام تماشاگر (Spectator) است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با دوربین‌ها و زوایای دیدی خاص، مناظر بازی را تماشا کرده و از آنها عکس بگیرند.

 

عکس‌هایی که در حالت Spectator  بازی Battlefield 1 گرفته شده‌اند، می‌توانند به کل آن چیزی که بازیکنان از آب و هوای داخل بازی درک کرده‌اند را متحول کنند. آنها بسیار جذاب و تماشایی هستند. در مجموعه‌ی پر پیچ و خم بتلفیلد، شاید تنها Battlefield 1 بتواند با دوری از میدان‌ها نبرد پیشرفته و امروزی، حسی جدید را به بازیکنان منتقل کند، چیزی که نسخه‌ی قبلی یعنی Battlefield Hardline از انجام آن ناتوان بود. حالت Spectator که به این بازی اضافه شده به بازیکن این امکان را می‌دهد تا به واسطه‌ی جلوه‌های گرافیکی فوق‌العاده و ویژه، تصاویری تهیه کند که کمتر شباهتی به بازی داشته و در حقیقت بیشتر شبیه به تصاویر هنری باشند!

در این تصاویر که مشاهده کنید، به نظر می‌رسد یک نقشه را شاهد هستیم که در کنار تنوع خوب آب و هوایی، در آن دو آسیاب بادی در نقش مقر اصلی هر دو تیم قرار دارند. آب و هوا گاه بارانی و مه‌آلود و گاه نیز صاف و آسمان آبی خودنمایی می‌کند که حقیقتا میزان جزییات و جلوه‌های بصری در مناظر اطراف شما بیداد می‌کند. شما به احتمال قوی برای تجربه‌ی این جلوه‌های بصری زیبا به یک رایانه‌ی قدرتمند نیاز دارید، اما از سوی دیگر نیز این تصاویر بیانگر قدرت فوق‌العاده‌ی موتور گرافیکی فراست‌بایت 3 است که بدون شک از پس چنین تصاویری برمی‌آید.

 

 
بازی Battlefield 1 در تاریخ ۳۰ مهر ماه سال جاری (۲۱ ماه اکتبر) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.
 
 
 
 
 
 
 
ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.