امتیازات عنوان BioShock : The Collection منتشر شد

افشین یکشنبه 28 شهریور 1395 - 14:53
امتیازات عنوان BioShock : The Collection منتشر شد
عنوان ‌BioShock: The Collection چند روز قبل منتشر شده و مجموعه‌ای با ارزش از بهترین های نسل قبل را ارائه می‌دهد. این مجموعه شامل بازیهای BioShock ، BioShock 2 و BioShock Infinite خواهد بود.

 

همه‌ی امتیازات منتشر شده و چکیده‌ای از نقدهای مهم را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

 

 

 

 

 

 

 

(همه‌ی نمرات از 100 محاسبه شده است)

 

Hobby Consolas 93

Digital Spy 90

اگر قبلا بازیهای این سری + DLCهای آنها را بازی کرده و لذت برده‌اید ، پس ارتقای ملایم گرافیک و تعداد انگشت شماری اضافات خرید آنرا توجیه نمی‌کند. اما اگر تا بحال به اعماق فراموش نشدنی Rapture فرو نرفته‌اید ، الان وقتش است.

LaPS4 90

اگر بخواهیم یک ریمستر را انتخاب کنیم ، آن BioShock : The Collection است. استدیوی Blind Squirrel کار بسیار خوبی در 1080p و 60 فریم کردن این سری فوق‌العاده ، انجام داده است. اگر قبلا هیچ کدام از بازیهای این سری را انجام نداده‌اید ، این بهترین لحظه است و اگر کارهای Ken Levine را دنبال می‌کنید ، یک عنوان Bioshock : The Collection باید در قفسه خود داشته باشید.

IGN Spain 88

سه شاهکار در یک بسته‌بندی. اگر هیچوقت آنها را تجربه نکرده‌اید این موقعیتی طلایی برای شما است.

IGN 82

به عنوان یک با تجربه ، بازی کردن دوباره این سه بازی از BioShock : The Collection لذت بخش است اما این کمی ناامید کننده خواهد بود که ببینید آپدیت ها و محتوای پشت صحنه رفته رفته کاهش می‌یابد. اولین نسخه با بافت ها و نور پردازی جدید بیشترین تعمیرات و رشد را به خود دیده است که آن را تقریبا تا سطح بازیهای مدرن بالا می‌آورد و این نسخه همینطور شامل نگاهی به گذشته از Ken Levine می‌شود. در حالی که BioShock Infinite اساسا نسخه‌ی PC بازی است.

Hardcore Gamer 80

Push Square 80

BioShock The Collection بهترین راه برای تجربه‌ی دنیای Rapture و Columbia است. هر سه بازی همراه با DLCشان عالی به نظر می‌رسند و به غیر از پورت کمی ضعیف از نسخه اول ، همه‌ خوب اجرا می‌شوند. متاسفانه گیمران کهنه کار این سری چیز جدیدی در این مجموعه پیدا نخواهند کرد و به غیر از رشد بصری و آسودگیِ داشتن همه‌ی بازیها در یک بسته ، دلیل دیگری برای بازگشت به بازیهایی که ممکن است قبلا چند بار تجربه‌شان کرده باشید ، وجود ندارد.

Metro GameCentral 80

زمان به اعتبار هر بازی خدشه‌ای وارد کرده است اما این سه بازی هنوز هم از جاه طلبانه و شجاعانه ترین بازیهای این دوره مدرن هستند.

Trusted Reviews 80

بزرگترین فرصت از دست رفته‌ی این مجموعه این است که برای افرادی که قبلا ده‌ها ساعت پای این مجموعه گذاشته‌اند ، راضی کننده نیست. اما برای افرادی که به دنبال بهترین نسخه از این بازیها هستند ، دیگر نیازی به جستجو نخواهد بود.

VideoGamer 80

چیزی که واقعا BioShock را ماندگار می‌کند زیبایی در طراحی آن است. Rapture و Columbia هر دو فوق‌العاده هستند و خیلی منسجمانه بر روی آن فکر شده است پس هر دو ، دنیایی متمایز و منسجم هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.