در Call of Duty: Infinite Warfare شاهد تجربه جدیدی خواهید بود

افشین یکشنبه 24 مرداد 1395 - 22:35
در Call of Duty: Infinite Warfare شاهد تجربه جدیدی خواهید بود
یکی از شعارهای Call of Duty: Infinite Warfare طی چند ماه اخیر، این است که با وجود میزان متفاوت بودن آن نسبت به نسخه‌های قبلی سری، در نهایت همچنان همان تجربه‌ای را فراهم می‌آورد که طرفداران سری Call of Duty با آن آشنا هستند و دوست دارند.

 

اما همچنان می‌توانید چیزهایی را مشاهده کنید که اساسا دیگر فقط یک کپی از نسخه‌های گذشته نیستند و برایان هورتون از استودیوی اینفینیتی‌وارد، در مصاحبه خود با سایت GamingBolt تاکید کرد Infinite Warfare سرانجام نوعی از تجربه‌ای را ارائه می‌دهد که برای سری Call of Duty کاملا جدید است و افزود محیط فضایی، فرصت مناسبی برای ترکیب تمام مکانیک‌های جدید خواهد بود.

صحبت‌های او را در ادامه مشاهده می‌کنید:

ما به سرمایه‌گذاری سه ساله‌ای که برای فرصت ایجاد نوآوری ایجاد شده بود، نگاه انداختیم و فضا واقعا محیط غنی‌ای برای مکانیک‌های جدید و ارائه تجربه کاملا تازه به‌نظر می‌رسید که تاکنون در سری Call of Duty مشاهده نکرده بودیم.

Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. اگر نسخه Legacy را خریداری کنید، Call of Duty: Modern Warfare Remastered را دریافت خواهید کرد.

علاوه بر این، یکی از بازیگران Call of Duty: Infinite Warfare توانست مدتی بازی را انجام دهد و آن را یک تجربه سرگرم‌کننده و حیرت‌آور خواند. صحبت‌های او شامل جزئیات جالبی از افسر Admiral Raines و ارتباط وی با شخصیت اصلی هم می شد.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.