جزئیات جدیدی از Call of Duty Infinite Warfare منتشر شد

افشین دوشنبه 31 خرداد 1395 - 12:13
جزئیات جدیدی از Call of Duty Infinite Warfare منتشر شد
هرچند در ابتدای معرفی عنوان Call of Duty Infinite Warfare ، این بازی رکوردار بیشترین Dislike در شبکه ی یوتیوب بوده است اما با نمایشی که در E3 2016 شاهد بودیم کمی از جوء منفی پیرامون این عنوان کم کرده است

 

درواقع هواداران سری Call of Duty خواستار بازگشت گیم پلی این عنوان به مسیر اصلی خود هستند درحالیکه نسخه ی Black Ops 3 سال پیش هم نتوانست چنین خواسته ای را برآورده کند.

بحث برانگیز ترین موضوع در رابطه با سری روبه انتشار Infinite Warfare ، شبیه سازی عظیم فضاء و اکشن های مربوط به دوران آینده است. در همین رابطه آقای کوروزاکی و مایکاف از تیک توسعه دهندگان به GamereactorTV چنین گفته اند:

در درگیریهای عادی بروی زمین همه چیز مشخص است. اما زمانی که در آینده به سر می بریم ، یکسری سلاح های جالب طبق چیزی که در دموی بازی دیدیم را در اختیار داریم مثل سلاحی که می تواند اجزای بدن دشمن را بررسی و مورد هدف قرار دهد همینطور نارنجک جستجوگری که دوشمن خود را پیدا و منفجر می شود اما شما هم باید مراقب باشید زیرا دشمنان هم از همین سلاح ها بر علیه شما استفاده می کنند.

در نهایت ما همه نوع چیزهای جذاب در رابطه با دوران بازی را ایجاد کردیم مثل ماشین هک کردن که می توانید با آن کنترل روبات های دشمن در شرایط مختلف را در اختیار بگیرید. کلی قابلیت های جالب و نوآورانه هم بروی زمین و هم در فضا وجود دارد.

با این اوصاف به نظر Infinite Warfare قرار است طیف وسیعی از قابلیت ها و سلاح ها را به بازیبازان ارائه دهد. در کل می بایست برای قضاوت نهایی تا انتشار بازی صبر کرد.

Call of Duty Infinite Warfare در ماه نوامبر سال جاری بروی PC ، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.