انتشار نسخه های اول و دوم Dead Rising و Dead Rising: Off the Record برای کنسول های نسل هشتم و PC تایید شد

افشین سه شنبه 29 تیر 1395 - 16:38
انتشار نسخه های اول و دوم Dead Rising و Dead Rising: Off the Record برای کنسول های نسل هشتم و PC تایید شد
اگر از طرفداران سری بازی‌های Dead Rising هستید و هنوز موفق به تجربه نسخه‌های پیشین بازی نشده‌اید نگران نباشید. کپکام اعلام کرده که قسمت‌های اول و دوم این بازی را به صورت ریمستر شده برای نسل هشتم عرضه خواهد کرد

 

ساعاتی قبل خبری منتشر شد مبنی بر اینکه Dead Rising برای پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد. حال کپکام طی یک خبر اعلام کرده که نسخه ریمستر Dead Rising برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد. همچنین ریمستر دو نسخه Dead Rising 2 و Dead Rising 2: Off the Record برای ایکس‌باکس وان  و پلی‌استیشن 4 عرضه می‌شود.

یکی از سخن‌گویان کپ‌کام این موضوع را در گفت و گو با وب‌سایت ویدئو گیمر تایید کرده، درحالی که چند روز قبل شاهد لیست‌شدن تروفی‌های Dead Rising 1 برای پلی‌استیشن۴ در Exophase بوده‌ایم. وی گفته است:

کپ‌کام Dead Rising را برای ایکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌کند. علاوه‌بر این، Dead Rising 2 و Dead Rising: Off the Record به ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ راه خواهند یافت. ما اخبار بیشتری را به‌زودی به‌اشتراک می‌گذاریم.

به‌غیر از این‌که عناوین ذکرشده برای پلتفرم‌های مورد نظرشان منتشر می‌شوند، کپ‌کام هیچ جزئیاتی از تاریخ انتشار و گرافیک بازی‌ها در کنسول‌های نسل فعلی به‌اشتراک نگذاشته است.

هنوز اخبار کامل‌تر از این مجموعه در دسترس قرار نگرفته است و تنها موردی که مشخص شده ورود سری بازی نسل هفتمی Dead Rising به نسل هشتم هست.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.