Corvo و Emily کاراکتر های Dishonored 2 ، قدرت های متفاوتی دارند

افشین جمعه 8 مرداد 1395 - 08:57
Corvo و Emily کاراکتر های Dishonored 2 ، قدرت های متفاوتی دارند
بازیکنان در بازی Dishonored 2 امکان انتخاب شخصیت‌های Corvo Attano و Emily Kaldwin را خواهند داشت. در حالیکه قدرت‌های Corvo برای طرفداران این سری بازی آشنا خواهند بود اما شاهد افزایش قدرت‌های او نیز خواهیم بود.

 

طبق پستی که در سایت بتسدا ارسال شده است، هاروی اسمیت (دستیار کارگردان نوآور بازی) و دینگا بکبا (سرپرست طراحان) توضیحاتی در مورد انتظاراتی که از شخصیت‌های Corvo  و Emily در گیم‌پلی این بازی می‌رود و همچنین تفاوت‌های شخصیتی آنها ارائه کردند.

بکبا در ارتباط با شخصیت Corvo گفت:

اکنون شما پیشرفت‌هایی خواهید داشت و می‌توانید چیزهایی بدست آورید. همچنین یک توانایی درختی خواهید داشت.
من فکر می‌کنم که این تجربه جذابی برای بازیکنان خواهد بود که یک بار بازی را با شخصیت Emily به پایان برسانند و یک بار با شخصیت Corvo این کار را انجام دهند، علت این حرف این است که آنها قدرت‌های متفاوتی دارند و قدرت‌های متفاوت در مواجه با مشکلات یکسان، راه حل‌های متفاوتی را نیاز خواهند داشت و اینگونه تجربه‌های مختلفی بدست خواهد آمد.

هر یک از این دو شخصیت دارای قدرت‌های متفاوتی نسبت به دیگری است. Emily، کسی که توسط Corvo آموزش دیده است پتانسیل تبدیل شدن به یک آدمکش حرفه‌ای را خواهد داشت. گرچه او بوسیله Corvo بزرگ شده و نه در یک کاخ سلطنتی، او همچون یک ملکه است و این را از طریق توانایی‌ها و قدرت‌های خود و حتی از طریق لباس‌هایی که انتخاب می‌کند نشان می‌دهد.

اسمیت در مورد شخصیت Emily گفت:

Emily لباس‌های کهنه و پاره نمی‌پوشد. او لباس‌هایی را می‌پوشد که توسط افرادیکه در یک کاخ بزرگ شده‌اند پوشیده می‌شوند. او خوش سلیقه است و بهترین خیاط برای او کار می‌کند.

زمانیکه او یک تپانچه یا یک تیر و کمان را حمل می‌کند، آنها باید به گونه‌ای باشند که انگار توسط بهترین صنعتگران امپراطوری ساخته شده‌اند.

به همین دلیل تیم سازنده نیاز داشت که قدرت‌های او را براساس موقعیت، سن و شخصیت او خلق کند که به او اجازه دهند تا دیگران را به زانو درآورد و آنها را مطیع خود کند.

یکی از قدرت‌های Emily به او اجازه می‌دهد که با مجذوب کردن دیگران به خود، امکان عبور از هر موقعیتی را داشته باشد.

او همچنین از قدرتی برخوردار است که دشمنان را به یکدیگر پیوند داده و متصل می‌کند و با یک حرکت، برروی همه آنها تاثیر بگذارد.

داستان بازی Dishonored 2 پانزده سال پس از وقایع بازی اول روی می‌دهد. این بازی در تاریخ ۱۱ نوامبر (۲۱ آبان ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.