جزئیات جدیدی از Dead Rising 4 از زبان تهیه کننده بازی

افشین پنجشنبه 7 مرداد 1395 - 14:21
جزئیات جدیدی از Dead Rising 4 از زبان تهیه کننده بازی

عرضه Dead Rising 4 در دسامبر سال میلادی جاری، برابر با ده سالگی اولین بازی از Dead Rising است که در آن برای ما با یکی از قهرمانان معروف سری، یعنی فرانک وست عکاس و خبرنگار آشنا شدیم. شرکت کپکام با بازی جدید، دوست دارد که به ریشه‌های وحشت این عناوین برگردد و تجربه‌ای عمیق‌تر را ارائه کند.

سایت گیم‌اسپات در حین برگزاری رویداد کمیک-کان سن دیگو، مصاحبه‌ای با برایس کاکرن به عنوان تهیه کننده اجرایی داشته است. او در رابطه با روشی که برای ساخت بازی جدید در پیش گرفته‌ شده، توضیحات زیر را ارائه کرده است:

ما در حال حاضر در تلاش هستیم که همه چیز را با هم ادغام کنیم. این عنوان هنوز هم سریع است اما نسبت به Dead Rising 3، دارای پیشروی بهتری می‌باشد. ما با مناطق قابل کاوش بسیار بیشتر به عمق رفته‌ایم و بروی سیستم فاضلاب زیرزمینی شهر Willamette هم کار شده است.

کاکرن در ادامه صحبت‌های خود، از روش‌هایی که در اختیار بازیباز برای تجربه بازی قرار می‌گیرد و هدف آن گفته است. او می‌گوید:

ما تحقیقات و فتوژونالیسم (عکاسی خبری) را از Dead Rising 1 باز گردانده‌ایم و این چیزی است که باعث پیشروی شما در بازی خواهد بود. همه چیز در رابطه با فهمیدن داستان Willamette است. شما چنین اتخاب‌هایی دارید: آیا می‌خواهم ماموریت را انجام دهم؟ آیا می‌خواهم به سراغ محتویات فرعی بروم؟ یا اینکه می‌خواهم دنبال سرگرمی بروم؟

البته این توضیحات بدین معنی نیستند که در ظرف چند دقیقه‌اول، شما از کشتار هزاران زامبی محروم خواهید شد. کاکرن در این رابطه به پوشش‌های اگزو جدید در Dead Rising 4 اشاره کرده است که فرانک وست می‌تواند آنها را بسازد. شما می‌توانید بر روی دوش آن یک موش‌انداز و در قسمت دیگر یک مسلسل را ببندید که همه این موارد، مثالی از گزینه‌های “زمینی” شما خواهند بود.

کاکرن در انتها پیرامون مضمون Dead Rising 4 و فضای آن اینطور می‌گوید:

ما هنوز هم همان بازی زامبی محور سرگرم کننده را ارائه می‌کنیم. ما اصلا خود را جدی نمیگیریم که این مورد با Dead Rising 4 هم عوض نمی‌شود. فقط در این میان برای شما اگر بخواهید، راه‌های بیشتری برای انجام کارهایتان وجود خواهد داشت.

Dead Rising 4 ابتدا برای رایانه‌های شخصی (از طریق فروشگاه ویندوز) و ایکس‌باکس وان در ۶ دسامبر (۱۶ آذر) خواهد آمد؛ سه ماه بعد امکان تهیه این بازی از طریق استیم میسر می‌شود. دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ هم می‌توانند جدیدترین عنوان در سری بازی Dead Rising را یک سال بعد تجربه کنند.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.