عنوان Fallout Shelter در همین هفته برای PC منتشر خواهد شد

افشین یکشنبه 20 تیر 1395 - 15:07
عنوان Fallout Shelter در همین هفته برای PC منتشر خواهد شد
دیروز حساب رسمی بازی فال‌اوت در وب‌سایت توییتر، با انتشار توییتی اعلام کرد که ۵ روز دیگر، بازی Fallout Shelter برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و همزمان بازی یک بروزرسانی بزرگ نیز دریافت خواهد کرد.

 

در جریان کنفرانس Bethesda در نمایشگاه E3 2016 بود که این شرکت اعلام کرد به زودی بازی محبوب Fallout Shelter برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر می‌شود. حال پس از گذشت تقریبا یک ماه، حساب رسمی Fallout در توییتر، دیروز با انتشار توییتی اعلام کرد که ۵ روز دیگر بازی برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. هنوز مشخص نیست که منظور Bethesda چهارشنبه (۱۳ جولای مصادف با ۲۳ تیر) بوده است یا پنج‌شنبه (۱۴ جولای مصادف با ۲۴ تیر). در ادامه این توییت، بتسدا اعلام کرد که بروزرسانی نسخه ۱/۶ بازی که تغییرات عمده‌ای را به آن اضافه می‌کند همزمان با انتشار بازی برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

همانطور که در جریان کنفرانس این شرکت در E3 اعلام شده بود، بروزرسانی ۱/۶ بازی، یک بروزرسانی بسیار بزرگ خواهد بود. مکان‌ها، دشمنان و شخصیت‌های جدید از جمله مواردی هستند که به بازی اضافه شده‌اند. علاوه بر این شما می‌توانید اعضای پناهگاه خود را به کوئست‌های مختلف بفرستید و سیستم مبارزات کاملا جدیدی نیز در بازی پیاده‌سازی شده است.

با اینکه بتسدا اطلاعات زیادی از این بروزرسانی منتشر نکرده است، اما باید منتظر باشیم تا این کمپانی جزییات بیشتری را از این آپدیت در دسترس علاقمندان قرار دهد. برای اینکه تغییرات نسخه رایانه‌های شخصی بازی را با نسخه موبایل آن ببینیم هم باید تا روز انتشار آن که بسیار هم نزدیک است، صبر کنیم.

بازی Fallout Shelter سال گذشته برای اندروید و iOS منتشر شد و توانست به موفقیت غیرمنتظره‌ای دست پیدا کند. این بازی تا به حال بیش از ۵۰ میلیون بار دانلود شده است.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.