مدیر فروشگاه گیم استاپ خبر از معرفی کنسول های جدید Sony و Microsoft در E3 2016 داد

افشین یکشنبه 9 خرداد 1395 - 01:58
مدیر فروشگاه گیم استاپ خبر از معرفی کنسول های جدید Sony و Microsoft در E3 2016 داد

نمایشگاه E3 ماه آینده شروع به کار می‌کند و این مورد تا به امروز در آن مشخص شده است که نینتندو کنسول دستی خود که Nintendo NX نام دارد را معرفی نخواهد کرد ولی در مورد سونی و مایکروسافت چطور؟ مدیر عملیات شرکت بزرگ GameStop معتقد است که این دو شرکت کنسول های جدید خود را در این نمایشگاه معرفی خواهند کرد.

آقای تونی بارتل، مدیر عملیات شرکت GameStop که از بزرگترین شرکت های فعال در حوزه گیمینگ است اخیراً اظهار نظری جالب در مورد نمایشگاه E3 داشته است و معتقد که مایکروسافت یا سونی (و یا هر دوی آنها) ماه آینده سراغ نسل بعدی کنسول های بازی خود خواهند رفت. البته بارتل این مورد را به این دلیل بیان کرده که خود شرکت GameStop به دنبال وقوع چنین اتفاقی است و شایعات اخیر هم تقریباً همه چیزهایی که در مورد کنسول های بعدی این دو شرکت را بخواهیم به ما می‌گویند؛ کنسول های که شاید نتوانیم به صورت کامل آنها را نسل نهمی بدانیم ولی به هر حال بروزرسانی خواهند بود بر کنسول های PS4 و XBOX One که در سال 2011 عرضه شدند و تا به امروز همچنان با قدرت به کار خود ادامه می‌دهند.

البته آقای بارتل در مورد این موضوع بیشتر صحبت نکرده اند ولی همانطور که می‌دانید شاید اظهار نظر ایشان چندان هم پر بیراه نباشد. نیاز به رزولوشن های بالاتر و رسیدن به استاندارد 4K که در واقع در حال حاضر گیمرها فقط توسط پلتفرم PC می‌توانند به آن دسترسی پیدا کنند و همچنین نیاز های سخت افزاری دیگر، همگی باعث خواهند شد که شرکت های سونی و مایکروسافت هر چه زودتر به سمت نسل بعدی کنسول ها قدم بردارند.

 

 

کنسول بعدی سونی به احتمال زیاد PS4 Neo نام خواهد داشت (شاید هم پسوند Neo فقط یک اسم رمز باشد) و مایکروسافت هم ایده عرضه کنسول بعدی XBOX One با اسم رمز Scorpi را در سر دارد که بنا بر شایعات منتشر شده به احتمال زیاد قدرت بیشتری از کنسول آینده سونی خواهد داشت.

به هر حال تا زمانی که نسل بعدی کنسول های این دو شرکت معرفی نشوند نمی‌توانیم به صورت قطعی در مورد آنها صحبت کنیم و شاید بر خلاف انتظارات ما همین ماه آینده و نمایشگاه E3 نقطه آغازی بر ورود این نسل جدید به بازار باشد. بی شک بازی خور ها به شدت منتظر عرضه این محصولات اند.

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.