علاقه استودیو IO Interactive به ساخت نسخه Remaster بازی Hitman: Blood Money

افشین یکشنبه 2 خرداد 1395 - 20:22
علاقه استودیو IO Interactive به ساخت نسخه Remaster بازی Hitman: Blood Money
با توجه به سوال و جواب صورت گرفته برروی توئیتر رسمی مجموعه Hitman، استودیوی آی اُ اینتراکتیو (IO Interactive) پرده از علاقه توسعه‌دهندگان برای ارائه ریمستر بازی Blood Money برداشته است.

 

مجموعه هیتمن با داستان‌های مامور ۴۷ برای سال‌های متمادی در لیست محبوب‌ترین شخصیت‌ها و بازی‌های صنعت‌ بازی‌سازی قرار داشته و اخیرا نیز شاهد انتشار مجموعه‌ای اپیزودی با نام Hitman از این سری بوده‌ایم. با این حال، این به معنی فراموش شدن گذشته توسط طرفداران بی‌شمار این سری پر طرفدار نیست.

یکی از موفق‌‌ترین و بیادماندنی‌ترین نسخه‌های این سری Hitman: Blood Money نام برد. این بازی در سال ۲۰۰۶ با انتشار برروی پلی‌استیشن 2، ایکس‌باکس و بعد‌ها ایکس‌باکس 360 و رایانه‌های شخصی توانست به موفقیت خوبی دست پیدا کند. محبوبیت Blood Money و دیگر بازی‌های هیتمن تا جایی پیشرفت که در سال ۲۰۱۳ شاهد پورت سه‌گانه‌ای زیبا تحت نام HD Trilogy برای پلی‌استیشن 3 بودیم.

در نتیجه، همین محبوبیت کافی بود تا شخصی از طریق توئیتر رسمی Hitman از IO Interactive بپرسد که آیا این استودیو علاقه‌ای به ریمستر بازی Blood Money دارد یا خیر؟ این پرسش البته پاسخ زیر را به همراه داشت:

بله، ما این موضوع را در نظر گرفته‌ایم. Blood Money یک بازی بسیار دوست‌داشتنی است و ما می‌خواهیم عدالت را در مورد آن انجام دهیم. هرچند اکنون تمرکز برروی ساخت بازی جدید است.

شاید این تنها یک پاسخ سربسته برای عدم رد این موضوع باشد؛ با این حال، نمی‌توان در نسل ریمستر‌ها، انتشار ریمستر Blood Money را منتفی دانست.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.