تاخیر در انتشار No Man’s Sky از سوی سازنده تایید شد

افشین شنبه 8 خرداد 1395 - 14:08
تاخیر در انتشار No Man’s Sky از سوی سازنده تایید شد
به دنبال شایعه مطرح شده در روز پنجشنبه مبنی بر تاخیر عرضه No Man’s Sky برای انتشار در ماه ژوئن، اکنون هلو گیمز، توسعه‌دهنده بازی رسما تأخیر در انتشار بازی را تائید کرده است.

 

با اعلام رسمی شان موری، موسس Hello Games برروی وبلاگ پلی‌استیشن، بازی No Man’s Sky در ماه اوت برای پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

در پست ارسال شده، موری با اشاره به عرضه‌ی مناسب بازی، از نیاز به برخی «لحظات کلیدی» برای جلا دادن به بازی جهت رساندن به استاندارد‌های توسعه‌دهندگان سخن گفته است.

من انتخاب سختی را برای تاخیر چند هفته‌ای بازی داشتم که به ما اجازه ارائه چیزی خاص را می‌دهد.

اکنون No Man’s Sky برای انتشار در تاریخ ۹ اوت (۱۹ مرداد) در آمریکای شمالی، ۱۰ اوت (۲۹ مرداد) در اروپا و ۱۲ اوت (۳۱ مرداد) در بریتانیا زمانبدی شده است.

موری در ادامه توضیح داد:

می‌دانیم که این خبر ناامید کننده است. ساخت این بازی سخت‌ترین کاری است که در طول عمر خود انجام داده‌ام. اما اکنون بسیار به تمام کردن آن نزدیک هستیم. ولی باید یک تصمیم سخت دیگر هم بگیریم تا نتیجه نهایی کار عالی باشد.

موسس هلو گیمز در ادامه افزود:

جهان No Man’s Sky به شکل فوق‌العاده‌ای گسترده است. بیشتر از آن چیزی که می‌توانید تصور کنید. این نوعی از بازی است که در گذشته هیچگاه توسط تیمی بسیار کوچک‌تر از چیزی که همه می‌توانند انتظار آن را داشته باشند و با این سطح انتظار از بازی، برای ساخت آن اقدام نشده بود.

در گذشته No Man’s Sky برای انتشار در تاریخ ۲۱ ژوئن (۱ تیر) برنامه‌ریزی شده بود. تاخیر پیش‌آمده به معنی حدودا ۲ ماه انتظار بیشتر برای انتشار بازی است. زمزمه‌های تاخیر نخستین بار از روز پنج‌شنبه به دنبال اعلام کوتاکو با استناد به دو منبع از جمله گیم‌استاپ مطرح شد.

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.