مدیر Microsoft Game Studios : بازی های انحصاری بیشتری برای دو پلتفرم Xbox و Windows 10 در دست ساخت هستند

افشین شنبه 29 خرداد 1395 - 19:30
مدیر Microsoft Game Studios : بازی های انحصاری بیشتری برای دو پلتفرم Xbox و Windows 10 در دست ساخت هستند

طی رویداد E3 2016 کمپانی مایکروسافت عناوین انحصاری زیادی را به نمایش گذاشت؛ بازی هایی که در آینده نزدیک (نهایتا تا نیمه اول سال 2017) وارد بازار خواهند شد. عدم نمایش بازی های دور دست، باعث می شود که برخی تصور کنند که طی سال آینده، شرکت مایکروسافت از لحاظ بازی های انحصاری بسیار ضعیف تر خواهد شد. خب این پیش بینی کاملا اشتباه است.

خانم (Shannon Loftis) (مدیر استودیوی Microsoft Game Studios) طی صحبت هایی در برنامه ویژه‌ی آقای "جف کیلی" (Geoff Keighley) اشاره کرد که اکنون بازی های انحصاری بیشتری برای دو پلتفرم Xbox و Windows 10 در دست ساخت هستند اما هنوز زمان صحبت کردن درمورد آن ها، فرا نرسیده است. با صحبت های وی همراه باشید :

من مسئول نشر بازی های فرست پارتی برروی Xbox One و Windows 10 و سایر پلتفرم های خود هستم. در حال حاضر، ما مشغول کار برروی 14 بازی هستیم. طی رویداد E3 2016 درمورد چهار تا از آن ها صحبت کردیم : عنوان Killer Instinct و ScaleBound و State of Decay 2 و ReCore . علاوه بر این، بازی Crackdown 3 هم در دست توسعه است که عرضه‌ی آن تا سال 2017 تاخیر خورد. چندین بازی دیگر هم در فرایند ساخت هستند که هنوز زمان مناسب برای صحبت در مورد آن ها، فرا نرسیده است.

بنابراین بازی های انحصاری مایکروسافت، در سال 2016 به پایان نخواهند رسید؛ همانطور که پس از انتشار Halo 5: Guardians هم عناوین انحصاری بیشتری معرفی شدند. 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.