جزئیات بیشتری از کاراکترهای Call of Duty: Infinite Warfare معرفی شد

افشین دوشنبه 4 مرداد 1395 - 08:45
جزئیات بیشتری از کاراکترهای Call of Duty: Infinite Warfare معرفی شد
طی مراسم کامیک کان سن دیگو سازندگان بازی Call of Duty: Infinite Warfare اطلاعاتی در مورد شخصیت‌هایی از این بازی که بیشتر با آنها سر و کار خواهید داشت ارائه کردند.

 

کاپیتان Nick Reyes، نام عملیاتی: RAIDER
صدا پیشه و بازیگر: برایان بلوم
توضیحات: یک جنگجو که وفاداری آن شگفت انگیز و مثال زدنی است. به مسیری که در آن قدم گذاشته است ایمان دارد. او عضو نیروهای ویژه بوده و پس از آنکه کاپیتان و XO کشتی فضایی او کشته می‌شوند، Reyes وارد نبردی برای گرفتن انتقام خون آنها می‌شود.

ستوان Nora Salter، نام عملیاتی: FEVER
صدا پیشه و بازیگر: جیمی گری هایدر
توضیحات: او هم تیمی کاپیتان Reyes است. کاپیتان Reyes و ستوان Salter همیشه هم تیمی یکدیگر بوده‌اند و همواره درجه نظامی آن دو یکی بوده است تا آنکه کاپیتان Reyes ترفیع درجه می‌گیرد که منجر به تغییرات محسوسی در کارهای آنها می‌شود چراکه اکنون Reyes از نظر مرتبه نظامی از ستوان Salter برتری دارد و بدلیل اخلاق ستوان، او نمی‌تواند به خوبی با این قضیه کنار بیاید. در این خصوص آنها در کل بازی مشاجراتی خواهند داشت.

ETHAN
صدا پیشه و بازیگر: جفری نردلینگ
توضیحات: یک ربات انسان نما که برای کمک به کاپیتان Reyes اختصاص داده شده است. به عنوان یک ربات مشکلاتی را با افرادی دارد که قادر نیستند تا او را بپذیرند.

گروهبان Omar
صدا پیشه و بازیگر: دیوید هیروودش
توضیحات: یک سرباز خوب و قدیمی است. او اولین سربازی است که وارد میدان نبرد می‌شود و همچنین آخرین سربازی است که از آن خارج خواهد شد. او بسیار وفادار است و قابلیت جنگیدن در هر مکان و موقعیتی را دارد، در سنگر، در میدان نبرد، در فضا یا هر جای دیگر.

اطلاعات جالب دیگری نیز در مورد شخصیت‌ها در اختیار طرفداران این بازی گذاشته شده است. ستوان Salter دارای یک اسنک بار واقعی در جنگنده خود یعنی Jackal است. شاید زمانیکه طراحان تصمیم به انجام اینکار گرفته‌اند بازیگر این شخصیت یعنی جیمی گری هایدر را دیده‌اند که در طول کار مدام در حال خوردن مواد غذایی بوده است شاید آنها از او الهام گرفته باشند.

Ethan در مورد انسان‌ها کنجکاو است و به نوعی دارای حس شوخ طبعی است. او مدام در حال ساخت جوک‌های متفاوتی می‌باشد. حس شوخ طبعی بنا بر هدف و دلیل خاصی برای او برنامه ریزی شده است و آن دلیل این است که بتواند سازگاری بیشتری را با سربازان دیگر ایجاد کند. او آموزش دیده و برنامه ریزی شده تا به عنوان یک سرباز همچون سایر سربازان باشد. زمانیکه او در موقعیت خود مستقر می‌شود، متوجه می‌شود که کاپیتان Reyes و همچنین واحد نظامی که در حال انجام عملیات است به چه چیزی نیاز دارند. او همچنین از خود به عنوان یک سلاح استفاده می‌کند.

تفنگدارانی چون گروهبان Omar مدام در فکر چکمه، بمب و گلوله هستند و به تکنولوژی چون Ethan در کار خود نیاز ندارند، بنابراین شاهد تنش‌هایی در میان آنها خواهیم بود.

 

در ادامه تصاویر این چهار شخصیت را مشاهده خواهید کرد:

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.