جزئیات جدیدی از عنوان Prey منتشر شد

افشین پنجشنبه 7 مرداد 1395 - 07:51
جزئیات جدیدی از عنوان Prey منتشر شد

در نمایشگاه E3 امسال شاهد معرفی نسخه جدیدی از بازی Prey بودیم که توسط سازنده بازی Dishonored یعنی استودیوی آرکین صورت می‌گیرد. پس از معرفی این بازی ابهامات زیادی در مورد اینکه این بازی دقیقاً چگونه است ایجاد شد و کارگردان این بازی یعنی آقای رافائل کولانتونیو تلاش زیادی برای توضیح اینکه با چه بازی سر و کار خواهیم داشت نکرد.

آقای کولانتونیو در نمایشگاه E3 اعلام نمود که این بازی یک دنباله از سری بازی Ptey و همچنین یک نسخه بازسازی شده نیست. و ارتباط تنگاتنگی با بازی اصلی نخواهد داشت.

با وجود آنکه ممکن است دید متفاوتی در تریلر E3 نشان داده شده از این بازی بدست آورده باشید اما آقای کولانتونیو اعلام کرد که این بازی یک بازی ترسناک نیست. بُعد روانی این بازی که ابعاد هیجان آن را بیشتر می‌کند حول این محور می‌چرخد که متوجه شوید که شما دقیقاً به عنوان Morgan که هستید؟

او همچنین تاکید کرد که بازی Prey یک بازی صرفاً شوتر نیست و چیزی شبیه به بازی‌های ترکیبی است. در این بازی شاهد ترکیبی از سبک اکشن و لایه‌هایی از نقش آفرینی خواهیم بود.

در این بازی نبردی وجود دارد و شما در کنار استفاده از توانایی‌هایی که از بیگانگان آموزش دیده‌اید از سلاح‌های موجود در بازی نیز استفاده خواهید کرد. این سلاح‌ها فرم سنتی دارند، سلاح‌هایی نظیر شاتگان و برخی ابزار دیگر که آقای کولانتونیو در مورد علت آن گفت که علت، وقوع داستان بازی در یک ایستگاه فضایی است که در آن دانشمندان مشغول کار هستند. او گفت:

در این بازی ابزارهای جالبی قرار دارند که امکان استفاده از آنها را خواهید داشت گرچه این به معنی استفاده از آنها در نبرد نیست اما چنین کاربردی نیز دارند.

در گذشته بازی Prey 2 در دست ساخت بود اما پس از گذشت زمانی لغو شد و شرکت بتسدا لغو پروژه ساخت آن را در سال ۲۰۱۴ تایید کرده بود. طبق شایعاتی که در اوایل امسال منتشر شده بودند انتظار می‌رفت که یک عنوان از این بازی در نمایشگاه E3 معرفی شود.
اولین بازی Prey در سال ۲۰۰۶ برای ایکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی توسط استودیوی هیومن هد عرضه شد.
بازی جدید Prey در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.