جزئیات جدیدی از Resident Evil 7 شامل محتوا و سلاح های موجود، مشخص شد

افشین شنبه 6 شهریور 1395 - 10:48
جزئیات جدیدی از Resident Evil 7 شامل محتوا و سلاح های موجود، مشخص شد

Resident Evil 7 از زمان معرفی خود در E3 سال جاری کمی مرموز به‌نظر می‌رسید اما در حال حاضر به لطف پست منتشر شده توسط سازمان ESRB جزئیات آن در دسترس قرار دارند که تمام آن‌ها توسط یکی از حساب‌های توئیتر به نام  Wario64 دیده شدند. ESRB رده سنی M یا همان افراد بالغ را برای Resident Evil 7 در نظر گرفته است.

یکی از جنبه‌هایی که از نسخه جدید Resident Evil برای ما مشخص نیست، این است که تا چه اندازه شامل مبارزات می‌شود. با توجه به توضیحات خلاصه ESRB که در حال حاضر حذف شده‌اند، بازی‌بازان سلاح‌هایی مانند هفت‌تیر، شات‌گان، شعله افکن‌ها، مواد منفجره و اره را در برابر موجودات جهش یافته مورد استفاده قرار می‌دهند. این موارد در مقایسه با تبری که در Resident Evil 7: The Beginning Hour demo وجود داشت، مانند اسلحه خانه می‌مانند!

در این توضیحات همچنین گفته شد صحنه‌هایی با خشونت شدید وجود دارد. این‌ها شامل قطع کردن اعضای بدن با استفاده از اره برقی و بیل می‌شوند و حتی در یک صحنه هم صورت یک شخصیت با نوک تیز یک بیل سوراخ خواهد شد. همچنین مناطقی در بازی موجود است که حاوی اجساد له شده و حلق آویز بودن اعضای بدن مانند دل و روده هستند. علاوه بر این، کلماتی مانند f**k و s**t را هم در بازی خواهید شنید.

نام شخصیت بازی هم Ethan خواهد بود که در یک عمارت مخروبه به دنبال همسرش است. جزئیات بیشتری به اشتراک گذاشته نشد اما به احتمال زیاد در آینده نزدیک موارد بیشتری را از این بازی خواهیم شنید.

دموی Resident Evil 7 با PT، یک نسخه قابل بازی از نسخه جدید Silent Hills مقایسه می‌شد که سرانجام مراحل ساخت آن لغو گردید. کارگردان Resident Evil 7 می‌گوید تیم او پیش از اینکه PT معرفی شود، در حال خلق Resident Evil 7 بودند. وی همچنین گفت از لغو ساخت Silent Hills بسیار ناامید شد و اقزود آن را بسیار دوست داشت.

Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ (سه‌شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. دموی آن با نام The Beginning Hour فقط برای مشترکین پلی‌استیشن پلاس در پلی‌استیشن ۴  در دسترس قرار دارد.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.