مشخصات و تصاویر کاراکترهای عنوان Halo Wars 2 منتشر شد

افشین یکشنبه 3 مرداد 1395 - 10:39
مشخصات و تصاویر کاراکترهای عنوان Halo Wars 2 منتشر شد
در پنل بازی Halo Wars 2 در مراسم کامیک کان سن دیگو شخصیت‌های جدیدی در این بازی معرفی شدند که در ادامه مطلب اطلاعات بیشتری در ارتباط با این شخصیت‌ها قرار گرفته است.

 

طبق پنل این بازی این شخصیت‌ها Isabel ،Decimus و Let ‘Volir نام دارند. Isabel یک هوش مصنوعی UNSC می‌باشد اما نه تنها یک هوش مصنوعی معمولی بلکه می‌توان او را یک هوش مصنوعی هوشمند دانست. او مسئول تامین مواد غذایی، کنترل سیستم حیات و مسئول مدیریت نیروی ایستگاه تحقیقاتی Ark می‌باشد. طبق اعلام ۳۴۳ ایندستوریس، او در کنار هوش مصنوعی هوشمند بودن دارای نیروی فوق العاده‌ای در محاسبات و دارای یک ذهن نوآور مستقل نیز می‌باشد.

از سوی دیگر شخصیت Decimus یک ژنرال برای رهبر Banished یعنی Atriox می‌باشد.۳۴۳ در رابطه با او اعلام کرد:

او بی رحم، فوق العاده خونخوار و تقریباً دارای قدرت فیزیکی غیر معمول و بی نظیری است.
شخصیت Decimus همچون یک کابوس برای تکاوران UNSC می‌باشد که تاکنون مثل آن را ندیده‌اند.

آخرین شخصیت ناخدا Let ‘Volir می‌باشد که برای Atriox کار می‌کند گرچه او الزامی برای انجام اینکار ندارد. Atriox به Let ‘Volir پیشنهادی برای سوخت گیری کشتی حامل یک بار قدرتمند و سپس تعویض خدمه کشتی با خدمه‌ای جدید را می‌دهد تا وفاداری و اتحاد ناخدا با رهبر Banished باقی بماند. ۳۴۳ در مورد این شخصیت اعلام کرد:

چنین کاری برای یک ناخدا ناخوشایند است اما در دوره‌ای که او در آن قرار دارد و فرماندهان جدید کهکشان، خدمت به عنوان یک مزدور برای Atriox تنها گزینه او می‌باشد.

توضیحات شخصیت‌ها:
نام: Isabel با شماره خدمت‌دهی هوش مصنوعی ISA 1307-2
توضیحات: Isabel یک هوش مصنوعی است که وظیفه مدیریت تداراکات در پایگاه UNSC  واقع در Forerunner که با نام The Ark نیز شناخته می‌شود را بر عهده دارد. زمانیکه پایگاه او توسط حمله غیر منتظرانه Banished نابود می‌شود او توانایی متوقف کردن آن و جلوگیری از مرگ دوستان خود را نداشته و سوگند یاد کرد که انتقام آنها را از Atriox بگیرد.
به عنوان یک هوش مصنوعی هوشمند، Isabel دارای نیروی فوق العاده‌ای در محاسبات و دارای یک ذهن نوآور مستقل نیز می‌باشد و زمانیکه کاپیتان Cutter و اسپارتان‌های او Isabel را از ویرانه‌های پایگاه او بازسازی می‌کنند او بلافاصله یکپارچه می‌شود. در این نقش، Isabel در دنیای مدرن Halo به اعضای Spirit of Fire کمک می‌کند. او اعضای این گروه را به سرعت از کلیه حوادث روی داده و پیشرفت‌های نظامی ۲۸ سال گذشته آگاه می‌کند. هوش مصنوعی هوشمند Isabel برای مدت هفت سال از خطری که بواسطه از رفتن سیستم کنترل حیات ایجاد می‌شود که با نام rampancy شناخته می‌شود جلوگیری کرده است.
دلیل جنگیدن او: مجازات نابود کنندگان پایگاه خود و پیدا کردن خانواده‌ای جدید

نام: Decimus
توضیحات: شخصیت Decimus همچون یک کابوس برای تکاوران UNSC می‌باشد که تاکنون مثل آن را ندیده‌اند. او بی رحم، فوق العاده خونخوار و تقریباً دارای قدرت فیزیکی غیر معمول و بی نظیری است. زمانیکه Decimus  برای Covenant می‌جنگید او لذت خاصی را از نبرد‌های تن به تن با انسان‌ها می‌بُرد. او همچون اغلب Bruteها رفتار می‌کرد اما هرگز در مورد وضعیت موجود سوالی نمی‌پرسید. تا زمانیکه Atriox جرات کرد و از دستور Prophets سر باز زد و منجر به ایجاد شکافی در قانون‌های مرسوم و خشک Covenant شد. Decimus به کلیه قدرت‌های فراتر از خود احترام می‌گذارد و شورش اولیه Atriox و ادامه موفقیت‌های آن منجر به افزایش وفاداری بی سابقه Decimus شده است.
دلیل جنگیدن او: به کشتن افتخار می‌کند و این را از ویژگی‌های نژاد خود می‌داند.

نام: ناخدا Let ‘Volir
توضیحات: در روزهای پر هرج و مرج گذشته Covenant، ناخدا خود را در دست لیدرهای خیانتکار Covenant اسبق خود می‌بیند. راهی که در پیش روی او قرار دارد مشخص نیست و همچون کلیه رسوم Covenant که به زور کنار گذاشته شده‌اند. او یک دستور مشخص دارد و آن متعهد بودن به خدمه‌ خود و در کنار هم و زنده نگه داشتن آنها می‌باشد. او یک محموله قدرتمند و خدمه‌ای از سربازان با تجربه را در اختیار دارد که همگی تحت دستور او قرار دارند. بزودی ناخدا مورد توجه Atriox قرار گرفته و او به ناخدا پیشنهاد سوخت گیری کشتی و تعویض خدمه آن با خدمه‌ای جدید را می‌دهد تا وفاداری ناخدا باقی بماند. چنین کاری برای یک ناخدا ناخوشایند است اما در دوره‌ای که او در آن قرار دارد و فرماندهان جدید کهکشان، خدمت به عنوان یک مزدور برای Atriox تنها گزینه او می‌باشد.
دلیل جنگیدن او: یک ناخدا حاضر است تا در صورت نجات و زنده ماندن افرادش همه چیز را قربانی کند.

بازی Halo Wars 2 از قابلیت Xbox Play Anywhere برخوردار است و این بدین معنی است که با خرید نسخه دیجیتالی این بازی برروی ایکس‌باکس وان یک نسخه رایگان از بازی را برروی رایانه‌های شخصی دریافت خواهید کرد و برعکس.
این بازی در تاریخ ۲۱ فوریه سال ۲۰۱۷ (۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۵) عرضه خواهد شد.

اگر اولین بتای انتشار یافته از بازی Halo Wars 2 را از دست داده‌اید نگران نباشد چون بزودی بتای دیگری از این بازی با اضافه شدن حالت جدیدی ارائه خواهد شد.

در ادامه تصاویر مربوط به این شخصیت‌های جدید را مشاهده خواهید کرد:

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.