اطلاعات جدیدی از بازی The Walking Dead: Season Three منتشر شد + تصاویر

افشین جمعه 1 مرداد 1395 - 11:34
اطلاعات جدیدی از بازی The Walking Dead: Season Three منتشر شد + تصاویر
اعضای استودیو Telltale Games که به عنوان سازندگان بازی The Walking Dead شناخته می‌شوند، در رویداد کمیک-کان سن دیگو حضور به عمل آورده و جزئیات جدیدی را همراه با تصاویری از فصل سوم بازی خود ارائه کرده‌اند.


Clementine یکی شخصیت‌های قابل بازی در فصل سوم The Walking Dead است؛ دختری که به عنوان قهرمان سری بازی شناخته می‌شود و نسبت به فصل دوم، بزرگتر شده است. شما می‌توانید بین او و شخصیتی دیگر به نام Javier جابجا شوید اما طبق توضیحات تل تیل گیمز، نمی‌توانید طی یک بازه زمانی، در نقش هر دوی آنها حضور پیدا کنید.

Javier به عنوان بازمانده‌ای توصیف شده است که در حال حاضر “مشغول تقلا برای کنار هم نگه داشتن خانواده خود، در آخرالزمان مردگان است”. علاوه بر این موضوع، تل تیل تایید کرده است که فرزند AJ یعنی Rebecca هم باز خواهد گشت. اگر او را به یاد ندارید، زیاد به خودتان سخت نگیرید زیرا او در فصل دوم فقط یک نوزاد بود. در تصاویر انتهای مطلب شما می‌توانید او و دیگر شخصیت‌ها را مشاهده کنید.

اولین قسمت از فصل سوم The Walking Dead، امسال برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳ و دستگاه‌های موبایل عرضه خواهد شد.

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.