آپدیت بازی No Man's Sky برای رفع مشکلات نسخه PC منتشر شد

افشین جمعه 29 مرداد 1395 - 09:48
آپدیت بازی No Man's Sky برای رفع مشکلات نسخه PC منتشر شد

اواخر هفته گذشته بود که بازی جدیدی با نام No Man's Sky برای کامپیوترهای خانگی منتشر شد. بلافاصله پس از انتشار این بازی مشخص شد که مشکلات مربوط به افت فریم و لگ موجود در کنسول PS4 بر روی نسخه PC از این بازی نیز وجود دارد. اما امروز Hello Games، استودیو سازنده بازی اعلام کرد که برای رفع این ایرادها به‌روز رسانی‌هایی را منتشر کرده است که علاوه بر رفع مشکل افت فریم، موجب می‌شود که این بازی از قطعات سخت افزاری جدید نیز پشتیبانی کند.

آقای Sean Murray کارگردان بازی No Man's Sky به صورت رسمی در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که به‌روز رسانی مربوط به نسخه PC از این بازی منتشر شده است و به‌روز رسانی مربوط به کنسول PS4 نیز به زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. بنا به اطلاعات منتشر شده از سوی او، این بسته نرم افزاری علاوه بر بهبود پایداری بازی، تغییرات دیگری را هم به وجود خواهد آورد.

Sean Murray همچنین اعلام کرده است که کمتر از 1 درصد از کاربران، مشکلات مربوط به افت فریم در این بازی را گزارش کرده اند و استودیو سازنده بازی در هفته پیش رو با انتشار به‌روز رسانی‌های مختلف، 70 درصد از این مشکلات را رفع خواهد کرد.

طبق اطلاعاتی که پیش از این منتشر شده بود، بسته‌های ترمیمی که قرار است در هفته آینده منتشر شود تغییرات اساسی را در این بازی به وجود خواهد آورد. براساس اطلاعات در دسترس ارتقا عملکرد پردازنده‌های AMD Phenom در اجرای بازی، قابلیت پیمایش نرم توسط ماوس، ارتقا عملکرد کلی بازی، پشتیبانی از کارت گرافیک‌های خانواده Radeon 6xxx، جلوگیری از حذف یا نابودی خودکار فایل‌های Save بازی، افزایش نرخ فریم بازی از 30 به 60 در بعضی از پردازنده‌ها و کارت‌های گرافیک، بهبود عملکرد هسته‌های گرافیکی اینتل در اجرای بازی و غیر فعال کردن فناوری G-sync که منشا بسیاری از مشکلات این بازی است از جمله تغییرات مهم این بسته‌ها خواهد بود.

 

لینک دانلود بازی No Man's Sky

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.