عنوان No Man’s Sky به تاخیر خورد

افشین پنجشنبه 6 خرداد 1395 - 09:08
عنوان No Man’s Sky به تاخیر خورد
عنوان موردانتظار هلو گیمز یعنی No Man’s Sky با تاخیری در عرضه خود روبه‌رو شده است. طبق گزارشات اخیر برای تجربه No Man’s Sky برروی پلی استیشن ۴ و رایانه‌ شخصی خود باید مدت بیشتری را صبر کنید.

 

دو منبع خبر تاخیر No Man’s Sky را می‌دهند. طبق گزارشات، No Man’s Sky تا بعد یا هنگام ماه جولای یا آگوست عرضه نمی‌شود. منبع دوم که یکی از فروشندگان گیم استاپ بوده است چنین گفته که آن‌ها لوازم و پوسترهای تبلیغاتی No Man’s Sky را با تاریخ انتشار قبلی خود دریافت کردند اما سپس شرکت سازنده به آن‌ها اعلام کرده که تاریخ روی پوسترها درست نیست و به‌جای تاریخ دقیق پیشین، جمله “به‌زودی منتشر می‌شود” را بزنند. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

پیش‌تر عنوان No Man’s Sky قرار بود در ۲۱ ژوئن (سه‌شنبه ۱ تیر) برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. علاوه بر نسخه ۶۰ دلاری استاندارد این عنوان، سونی یک نسخه محدود ۸۰ دلاری را نیز برای کنسول پلی‌استیشن ۴ معرفی کرده است. استودیوی هِلو گیمز و  iam8bit نیز قصد دارند با همکاری یکدیگر نسخه اکسپلور را با قیمت ۱۵۰ دلار برروی رایانه‌های شخصی منتشر کنند.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.