امتیازات عنوان No Man’s Sky منتشر شد

افشین جمعه 22 مرداد 1395 - 11:22
امتیازات عنوان No Man’s Sky منتشر شد
محدودیت انتشار امتیازهای یکی از مورد انتظارترین بازی های سال یعنی No Man's Sky هم اکنون برداشته شده اما با توجه به توصیه استدیو Hello Games مبنی بر تجربه بازی بعد از عرضه پچ روز اول، در حال حاضر تعدادی اندکی از نقدهای این عنوان به طور کامل منتشر شده است.

 

در ادامه با از خلاصه ای از نقدهای کامل نشده بازی و همچنین نقد ها کامل همراه باشید.

 

 

 

 

 

 

Time: 9 / 10

PlayStation LifeStyle: 9 / 10

IGN Spain: 9 / 10

No Man's Sky یک بازی همه پسند نیست، اما بسیار فوق العاده است. نامه ای از سوی تمامی دنبال کننده های سبک عملی تخیلی به خیال پردازی های بی پایان خود.

Cheat Code Central: 7.8 / 10

LevelUp: 7 / 10

Destructoid: 7 / 10

بعنوان یک تجربه No Man's Sky بسیار موفق است و باید برای افرادی که تمایل به تجربه عناوین شبیه ساز فضایی دارند لذت بخش باشد. همانطور که Hello Games بارها و بارها اشاره کرده، No Man's Sky یک بازی چندنفره نیست. مطمئننا بخش های اندکی برای بحث و همچنین قابلیت هایی مانند نامگذاری کهکشان ها و نکات جالب دیگر از این دست وجود دارد اما گسترده نیستند. No Man's Sky در اغلب اوقات، یک ماجراجویی تنها و ایزوله است.

We Got This Covered: 7 / 10

Eurogamer Poland: 7 / 10

Gameblog.fr: 7 / 10

No Man's Sky عنوانی است خاص، که گیم پلی ای خارج ار حالت نرمال را ارائه می دهد. برای اولین بار در این بازی (Minecraft را فاکتور بگیرید) ما حس حضور در جهانی بی پایان را حس کردیم. در این دنیای بی کران، تعدادی بی شماری بازیکن به کیهان ها سفر می کنند اما شما شانس ملاقات با آنها را ندارید. گیم پلی تکراری است با این حال نمی توان گفت که جذابیت ندارد. No Man's Sky عنوان خوبی است اما امیدواریم Hello Games در آینده محتوای بیشتری به آن اضافه کند.

VideoGamer: 6 / 10

نکته مثبت No Man's Sky این است که تجربه منحصر به فردی را ارائه می دهد که با پستی و بلندی هایی همراه است. اما در مجموع چیز قابل توجهی را به طرفداران معرفی نکرده و از ساختاری که از عناوین دیگر به ارث برده استفاده می کند.

Attack of the Fanboy: 6 / 10

یکی از مورد انتظارترین عناوین سال، No Man's Sky به نوعی نمونه یک نومیدی است. بازی در جهت برآورده کردن انتظارات با صداگذاری زیبا و کیفیت بصری خود، گام های بلندی برداشته اما اگر صادق باشیم، خسته کننده است. بلندپروازی های دنیایی که توسط Hello Games خلق شده است، در میان یک عنوان متوسط سبک بقا/ساخت و ساز پنهان شده است.

Gamer.no: 5 / 10

The Jimquisition: 5 / 10

Metro GameCentral: نقد و بررسی هنوز کامل نشده.

در بخش گیم پلی تا این لحظه که بازی را تجربه کرده ایم چند شکایت داریم، اما اصلی ترین نگرانی ما تنوع بازی است. نگرانی از یکنواخت شدن بازی ای که یک دنیای عظیم را خلق کرده، ممکن است عجیب باشد اما تا این جا که به بیش از 6 سیاره سفر کرده ایم، تمامشان شبیه هم بودند؛ سیاره هایی با پوشش گیاهی رنگی و حیات وحشی که تفاوت اندکی میانشان دیده می شود.

God Is A geek: نقد و بررسی هنوز کامل نشده.

تا اینجا، No Man’s Sky دقیقا همان چیزی بوده که می خواستم.

Push Square: نقد و بررسی هنوز کامل نشده.

No Man's Sky یک هیولای درنده عجیب غریب و زیباست که شما ساعت ها با آن بازی می کنید بدون آنکه دستانش را نشان دهد. در دوره ای که عناوینی با بخش داستانی ساختاری و مشخص، همه جا را پر کرده اند، شاید No Man's Sky بتواند توجه آنهایی که دوست ندارند بهشان گفته شود چه کاری انجام دهند، را جلب کند.

 

 

http://uupload.ir/files/n8iz_capture.jpg

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.