تاخیر در انتشار Outlast 2

افشین سه شنبه 12 مرداد 1395 - 07:59
تاخیر در انتشار Outlast 2
در زمان عرضه اولین نسخه از بازی Outlast شاهد بازخوردهای مثبت هواداران آن بودیم. موفقیت این بازی سازنده آن (استودیوی رد برلز) را متقاعد کرد که به ساخت نسخه بعدی آن اقدام کند که طبق برنامه‌ریزی قرار بود در اواخر سال جاری میلادی عرضه شود.

 

در برلز طی ارسال پستی در صفحه فیس بوک خود توضیح داد که تصمیم تاخیر در عرضه نسخه دوم این بازی کار آسانی نبوده است اما این استودیو به سادگی قادر به تضمین این موضوع نبوده است که بازی طبق برنامه از پیش تعیین شده آماده انتشار است. این استودیو اعلام نمود:

می‌خواهیم بدانید که به بازخوردهای شما گوش می‌کنیم، هیجان شما را می‌بینیم و از توجه شما به کار خود آگاه هستیم. ماموریت ما به عنوان یک استودیوی مستقل تحویل بهترین‌ و وحشتناک‌ترین تجربه ممکن به شما است. این‌ها دلایلی هستند که ما را مجبور ساخت تا زمان بیشتری را برای حصول اطمینان از کیفیت بازی Outlast 2 کسب کنیم و آن را در معرض خطر قرار ندهیم و بهترین تجربه‌ای که شایستگی آن را دارید به شما ارائه کنیم.

در این پست همچنین توضیح داده شده است که بازی هنوز به انجام یکسری آزمایش‌ها نیاز دارد:

این خبر از آن دست خبرهایی نیست که دوست داشته باشیم ارسال کنیم اما از لحاظ اخلاقی نمی‌توانیم به دنیایی که ساخته‌ایم و طرفداران خوبمان، بازی را عرضه کنیم که هنوز آزمایشات خود را بطور کامل پشت سر نگذاشته است.

طبق برنامه ریزی جدید بازی Outlast 2 قرار است تا در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.